Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mikor fognak kiválni az USA...

Mikor fognak kiválni az USA déli államai?

Figyelt kérdés

Nem az összes déli államra gondoltam, hanem csak Texas, Arizona, Új Mexikó és California államokra.

[link]

Ez az oldal igen magas a mexikói népességet mutat ezekben az államokban.

Arizona:30,8%

Új Mexikó:45,6%

Texas:36,9%

California:37%


2011. jan. 31. 18:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
semmikor
2011. febr. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Soha. Kérdező, te tényleg kötekedsz. Mégpedig azért, mert:

Igaz, hogy te nem a Mexikóhoz csatolást kérdezted, de ha figyelnél is arra, amit mások írnak, látnád, hogy a válaszokban azt nyomatékosították, hogy NEM VÁLNÁNAK KI az Usából. Semmi esetre sem. Igaz, hogy ez a 4-5 tagállam működőképes lenne, de semmivel sem lenne jobb nekik, ha mégsem járnának nagyon rosszul (ami még benne van a pakliban.)

A másik fő ok pedig, hogy az USA nem független államok közössége, hanem egy olyan ország, ahol fontosabb az amerikai önérzet, patriotizmus, mintha mondjuk az mondaná a nép, hogy ők "dél-karolinaiak".

Talán a Texasiaknak van egy ilyen erősebb lokálpatrióta rétege, de azt sem kell komolyan venni, nevetséges.


Ja és szerinted a 45-50% mexikói miatt majd kiválik egy tagállam, önálló állammá válik csak azért, mert Mexikóból jöttek az USÁBA, hogy USÁKOK legyenek? A többi 50+%ot senki sem kérdezi meg? :D

Remélem minden kérdésed kielégítettem.

2011. febr. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

08:07: ja, hogy onalloak mikor lesznek...szinten semmikor.


Ne csodalkozz, hogy mindenki felre erti a kerdest, hisz mi koze az onallova valasuknak ahhoz, hogy hany mexikoi el az adott allamban es honnan veszed, hogy annyira mas kultura? Azert meg mindig amerikai kultura, nem mexikoi meg nem is annyira hu, de mas, mint a tobbi allamban. Ahogy mar irtam, a mexikoiak el vannak ebben a kulturaban, nem lazongnak, hogy atalakitsak. Nincsenek fuggetlenedesi torekveseik.


Egyebkent honnan tudod, hogy ezek az allamok teljesen fuggetlenul tudnanak mukodni, mikor eddig sosem kellett nekik (kiveve Texast)? Kalifornia - a legnagyobb eselyes - peldaul olyan csodbe kerult az elmult par evben, hogy az is csoda, hogy meg valahogy mukodik az egyre kevesebbre epulo gazdasaga (ugyanis az ipari szektor nagyreszt a vallalatait athelyezte mas allamokba egy torvenymodositast kovetoen, szoval jol elvagtak magukat).


Te vagy eltevedve, mert azt hiszed, hogy feltalaltad a spanyol viaszt Magyarorszagrol egy masik orszagot illetoen. Es ha te csak masokat leszolni tudsz meg megjegyzeseket tenni az intelligenciankra, akkor felesleges ide irnod kerdezo. Epp te vagy az, aki nem tudja felfogni, hogy semmikor!

2011. febr. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Magyarazd mar el nekem, hogy mi olyan mas az altalad emlitett allamokban! Nagyon kivancsi vagyok.
2011. febr. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!