Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mikor fognak kiválni az USA...

Mikor fognak kiválni az USA déli államai?

Figyelt kérdés

Nem az összes déli államra gondoltam, hanem csak Texas, Arizona, Új Mexikó és California államokra.

[link]

Ez az oldal igen magas a mexikói népességet mutat ezekben az államokban.

Arizona:30,8%

Új Mexikó:45,6%

Texas:36,9%

California:37%


2011. jan. 31. 18:50
1 2
 1/14 BlackSword ***** válasza:
91%
Soha... Hiszen azért mentek oda, hogy ott legyenek... Vagy szerinted a kubaiak azért szöknek Floridába, hogy később Florida kubai fennhatóság alá tartozzon??? Elég valószínűtlen...
2011. jan. 31. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
Californiának van némi esélye, de az is minimális.
2011. jan. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

A válasz írója 56%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 18:58


Én nem tudom, csak kérdezem. De amúgy ki mondta, hogy Mexikóhoz vagy Kubához kellene csatolni? Önálló nem lehet?

2011. jan. 31. 19:03
 4/14 A kérdező kommentje:
Ja és Floridát nem is említettem.
2011. jan. 31. 19:04
 5/14 anonim ***** válasza:
83%

De miért is akarnának kiválni? Az USA jelenleg az egyik legmagasabb életszínvonallal rendelkező, vezető hatalom.

A bevándorlók ÉPPEN EZÉRT vándoroltak be ide. Ugyan mi késztetné arra őket, hogy kiváljanak onnan, és feladják ezt a pozíciót???


Pedro

2011. jan. 31. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Kiválást követően, pedig vissza a Déli államok vissza térnek a rabszolga tartáshoz? :)
2011. jan. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Semmikor. A mexikoi is amerikaiva valik es esze agaban sincs az USA-bol Mexikot csinalni. Az USA-beli mexikoiak egymassal erzik jol magukat, elkommunikalgatnak spanyolul, mashoz csak akkor szolnak, ha muszaj. Vannak elegen, hogy otthon erezzek magukat, de ok az USA-beli mexikoiakkal erzik jol magukat, ebben a kornyezetben, nem a mexikoiban...tisztaban vannak vele, hogyha a mexikoi allamhoz tartoznanak a deli allamok, oda lenne a relativ joletuknek is. Es inkabb itt alszanak bokrokban, mint Mexikoban eljenek. Ez mutat valamit az ottani korulmenyekrol.


Deli allamban elo USA lakos.

2011. febr. 1. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

A válasz írója 86%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 01:53


Már ne is haragudj, de valami baj van a felfogásoddal? Egy szóval sem említettem, hogy csatlakozzanak Mexikóhoz. Szerintem az a négy állam külön-külön is működőképes lenne, esetlen egy unióban egymás között. És hogy miért válnának ki? Hát nem tudom, talán mert teljesen más kultúra???

2011. febr. 1. 08:07
 9/14 BlackSword ***** válasza:
100%

Kicsit kötekedő vagy kérdező...

Az USA nem az EU... Tehát nem szabad államok társulása...

Másodsorben egyedül Kaliforniának lenne esetleg anyagi haszna belőle, mert az államok nem egyforma gazdasági rejűek...

Ezzel szemben így együtt elég ütőképpes egységet alkot az az 51 állem... Tehát nem származna senkinek sem előnye onnan kilépni...

2011. febr. 1. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

"Kicsit kötekedő vagy kérdező..."

Bocsánat, csak már a hócipőm teli van azzal, hogy már a sokadik Mexikóhoz csatolós válasz jön, holott írtam, hogy nem erre gondoltam. Nem tudnak olvasni? Elég erős egységet alkotnak, és? Ha a 4 déli államban többségben lesz a gringó? Vagy ez már USA viszonlatban nem megy? Csak Mexikó viszonylatban? Ugyanis annó, amikor Texasban elszaporodtak az angol-szász telepesek, akkor gond nélkül váltak ki a Mexikói Egyesült Államokból.

2011. febr. 1. 09:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!