Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Nem túl sok a GY. K. -n a...

Nem túl sok a GY. K. -n a gyűlöletre uszító, kérdésbe burkolt hergelő megfogalmazás?

Figyelt kérdés
Szerintem nagyon szánalmas!
2011. jan. 25. 21:35
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Hagyd rájuk.... Gondolkozni még mindig nehezebb mint gyűlölködni.
2011. jan. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

"Hagyd rájuk.... Gondolkozni még mindig nehezebb mint gyűlölködni."


sajnos van alapja a cigányokkal szembeni ellenszenvnek

ha még gondolkozik rajta az ember akkor jól felidegesíti magát (ha belegondol hó végén micsoda fesztivált csinálnak a postán taknyuk nyáluk egybefolyik üvöltöznek és tartják a markukat kultúra a béka segge alatt büdösek koszosak ápolatlanok)


és ha ebbe belegondol az ember még jobban undorodik tőlük

és ha belegondol hogy ez az én adóm az én munkám eredménye amit kapnak


na no komment

2011. jan. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

22:35

Na igen ott a cigánykérdés is,de arra nem tértem ki a válaszomban.Ismerem ezeket a férgeket,sajnos itt Borsodban elég sok van.

2011. jan. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
64%
Főleg ebből áll ki.De hidd el,a legtöbb szemtől-szemben már nyuszivá változna.Ez a stílus nem nehéz így anonim.
2011. jan. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

"Főleg ebből áll ki.De hidd el,a legtöbb szemtől-szemben már nyuszivá változna.Ez a stílus nem nehéz így anonim.

"


kíváncsi vagyok te mennyire lennél "menő" szemtől szemben ha 3-4 cigó késsel hadonászik 5 centire a szemedtől ...

2011. jan. 26. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Sok a nácifasisztanyilasrasszista gárdistacsőcselékes fasisztamagyarbűnöző. Elhatárolódom tőlük. Ajvék és rettegés! 44!
2011. jan. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
"kíváncsi vagyok te mennyire lennél "menő" szemtől szemben ha 3-4 cigó késsel hadonászik 5 centire a szemedtől ..." Bocs,de én általánosságban beszéltem,nem a cigányokról.És kerültem egyszer ilyen helyzetbe,ketten akartak kirabolni,mégpedig fehérek.Az volt a pechjük,hogy nem volt rám írva hogy fekete öves vagyok...Cigányok eddig még csak kéregetni akartak tőlem.
2011. jan. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!