Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Aki nem hisz az összeesküvés...

Aki nem hisz az összeesküvés elméletekben az mit gondol? Ha valamit nem úgy lát, ahogy a másik de nem is tudja megmagyarázni, akkor rögtön rámondja gúnyosan: "ez csak egy összeesküvés elmélet".

Figyelt kérdés

A, Soha nem is volt

B, Régen volt a történelemben, ma már elég okosak az emberek ahhoz, hogy ilyen ne lehessen

C, Csak filmekben létezik

D, Éppen ebben a pillanatban nem létezhet, mert átlátom a dolgokat. Vagy mégse?

E, Kitalációk. Miért lennének?

F, Csak Magyarországon kívül léteznek.

G, Egyéb


Egy nagy multinál dolgozom, és ott tényszerűen lehet tudni, hogy vannak "összeesküvések".

Miért működne ez másképp, megyére, országra, kontinensre, világra kivetítve?


2011. jan. 13. 14:04
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:

Felrobbant. Tudod, nagyon érdekes, de ha valami felrobban, abból nem sok marad. Ha egy kicsit több eszed lenne, akkor utána nézhetnél, hogy hány olyan repülőgép katasztrófa volt, ahol szintén nem maradt semmi a gépből. Mégse mondja azt senki ,hogy összeesküvés volt.


Egyébként meg: neked az a hihető, hogy az amerikai kormány, pusztán azért, hogy megtámadhassa a teljesen értéktelen Afganisztánt, két repülőgépet vezet a WTC-be, majd egy valamit bele lő a Pentagonba, és azt hazudja, hogy repülő volt.


Ez szánalmasan nevetséges.


Különben is, ha nem repülő volt ami a Pentagonba csapódott akkor mi?


És ha nem csapódott bele a Pentagonba az a gép, akkor hol van? Hova tették? Hova lettek az utasok róla?


De persze az ilyen dolgokat a csodás összesküvés elméletetek nem tudja megmagyarázni.

2011. jan. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:

17:17 vagyok


dantes 15:53

ugyanazt játszod, mint az előző kollégád. kb egy csukott szemű habzó szájú ugató kutya képe urik be, mikor olvaslak. jellemzően amit másokra kiabálsz, azok a te hibáid tudat alatt, vagy nem is vagy tisztában magaddal.

tudom, nem kellemes ezt olvasni, de nm igazán értek a tetszelgéshez. egy dolog tévedni, meg egy másik tévedhetetlennek hinni magad. az utóbbi kicsit súlyosabb.


előveszem a cicalelkemet és türelmesen (megint) megmutatom, hogy lehet igaz egy összeeesküvéselmélet:


a csúnya összeesküvéselméletgyártó nácifasisztahungarista emberek okosabbak mint te:


először itt van 2 "baromság" egy összeesküvős oldalról

[link]

az író még az MTIt is feltüntette forrásnak

és

[link]

az író feltüntette a nevét


ez a "batromság" fent van a wikin is:

[link]


a "baromságról" videó van fent a youtubeon, amiben a CNN leadja, az eredeti felvételt, amiben kamerára vették (ha jól tudom a történelemben először) a titkos nemzeti dokumentumok ellopását.

http://www.youtube.com/watch?v=BwohP8_zHd4


erről a baromságról még a national geographic is írt egy könyvében

[link]


ezek után ha valaki kételkedik, nem lehet mit kezdeni vele. nyilván egyszerűbb hinni, mint megbizonyosodni.

lehet, hogy ezek a "kis részletek" jelentéktelennek tűnnek, de ez az ember nem csak 1, hanem legalább 4 ország titkos adatait szivárogtatta ki, többek közt olyan témákban is, mint nukleáris fegyverek, ami szerintem nem egy komolytalan dolog.


az izraeli fegyverekben sem az a lényeg hogy vannak-e vagy sem, perzse, hogy "mindenki tudja" (mostmár) hanem, hogy mennyi, és miért nem ismeri el izrael? miért nem hajlandó belemenni az egyezségekbe?

nézzünk meg egy statisztikát arányokban

[link]

vagy a wikin

[link]

(az indiaiak nagyon viccesek :) )


ha megfigyeljük, az izraeli érték az indiai-pakisztáni körül lehet (igen, békés muszlimok és buddhisták/hinduk), és itt össze is kapcsolható pollard tevékenységével.


nem akarok sokat rizsázni, valószínűleg úgyis fölöslegesen teszem


"Nem. Szerintem nem jelentéktelen. De ez nem az időjárás irányítása. "

nyilván nem, mert a részegész különbséget nem ismered. ugyanarról beszélünk, mégis másról. nem az egész időjárást irányítja, de az időjárás irányítása. mint ahogyan az emberölés sem feltétlenül az emberiség kiirtását jelenti

de szerintem mindketten tudjuk, hogy ez csak kifogás, és terelgetés. hozzá kell szoknod, hogy vannak dolgok, amiket a nagyok nem kötnek az orrodra. vagy csak egyszerűen nem vagy informált, mert a sivatagi esőről még a rádióban is beszéltek


zsidók: megint részegész ferdítést erőltetsz. nézd meg a harag napját, amiben magyar (zsidók) is szerepelnek, és zsidók készítették:

http://www.youtube.com/watch?v=AwF_bNg6kVg

majd keress utána, látom a wikit már tudod használni

olvasgasd az ortodox zsidók oldalát:

[link]

főleg a "the holocaust" menüt

keress utána olyan magyar vagy külföldi zsidóknak, akik elmondták, hogy őket is zsidók verték és hurcolták. habár olyan is voltak, akik azért csatlakoztak, hogy életeket mentsenek. az igazságot nagyon nehéz kideríteni

de az is biztos, hogy voltak akik inkább a saját életüket mentették

valamelyik amerikában élő magyar zsidó bankárt is meggyanúsítottak ilyenekkel, nem igazán ástam bele magam


vagy egyszerűen nézd meg ma, mi történik:

http://www.youtube.com/watch?v=ZDHFWuhN5IU


tudod, ez olyan, mint amikor a magyarkodó skinhead leüti a magyart, mert nem utál minden cigányt

ugyanígy vannak zsidók meg magukat zsidónak beállító gerinctelenek...


remélem hasznodra volt, ha ezután is jön a "de nem így nem úgy" nem fogok bizonygatni.


kérdezőnek: azt hiszem ezeken a párbeszédeken keresztül jobban érthető a problémád. ugyanabba a kategóriába tartozik mindkét szélsőség: tudni vélnek valamit. az egyik az igazságot, a másik meg azt, hogy az nem igaz.


elnézést a regényért

2011. jan. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:

utóirat: sejtettem, hogy ha ebbe a témába belépek, csökkenni fog a %-om :)

tessék serényen nyomkodni a piros ujjakat, mert nem értek egyet veletek

2011. jan. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:

[link]


A képen láthatod,h a Pentagon egyik oldala kb. 200 m hosszú lehet.



[link]


Ennek ellenére, h egy 70 m hosszú gép belecsapódott, azon kívül, h totál eltűnt, mert egy akkora gép csak úgy eltűnik egy becsapódástól, csak ekkora kárt okozott.


[link]


Pedig szerinted felrobbant és emiatt tűnt el, jó legyen így, de h lehet, h az épületnek szinte semmi baja?

Ennyi részt bevitt aztán cső.


[link]

2011. jan. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
50%

Az a baj, hogy egyszerűen buta vagy,.


Példa: Izrael atomfegyverei. Soha nem volt titok. Érted? Nem volt összeesküvés, nem kellet kideríteni. De te ebbe is belelátsz valami összeesküvést, amit valakik kiderítettek, miközben nem volt mit kideríteni.


Fel tudod ezt fogni? Érted? Sikerül értelmezned?


Nem érdekel a hírszerzőről szóló cikk. Tudod miért? Mert semmi újdonság , semmi érdekes nincs benne. Amióta országok vannak, azóta vannak kémek is, meg kémelhárítók. Mindig voltak, és mindig is lesznek. A szövetségesek is kémkednek egymás ellen. Ilyen a világ. És ettől még mindig nincs semmilyen nagy összeesküvés, csak egyszerűen így működnek a dolgok.

Julius Caesar -nak is voltak kémei, és a mai Magyarországnak is vannak.


A baromság az benne, hogy a hozzád hasonló buta emberek ezen elkezdenek hujjogni, és mindenfélét belelátni.


Azt is látom, hogy mindenképpen a zsidókkal vagy elfoglalva, naná mert a te buta fejedben ők a főösszesküvők.

2011. jan. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:

Jah és hol volt neked olyan baleset, mikor semmi nem maradt a gépből?

Meg mitől robbanna fel?Az üzemanyagtól?

ami nem ég akkora fokon, h mindent elégessen cakk-pakk?

Hol vannak a kamerafelvételek?A pentagon egy katonai létesítmény, nem egy Blaha Lujza tér, h egy-két térfigyelő kam van felállítva.

Az a baj, h igaza van az előttem szólónak te nem látod a fától az erdőt.

Neked bizonyíték kell, hát nem tudom, szerintem ezek a dolgok se lesznek neked elegek, mert ehhez kell egy kis logika, benned meg az nincs.

Egyszerűbb HAZUDNI, én legalább próbálom alátámasztani az érveim, te meg csak rávágod, h jaj hát több baleset volt, ahol egy Boeing 757 csak úgy eltűnt:D

2011. jan. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:

Van a NatGeo-n egy olyan műsor ami repülőgép katasztrófákkal foglalkozik. Bár lehet, ők is összeesküvők, és a zsidók irányítják őket.


Nem mondtam, hogy elég. Hanem hogy felrobban. Az égés és a robbanás nem ugyanaz.


Viszont a gép darabjai megvannak. Igaz, csak kis törmelék maradt belőle, mert a becsapódás és a robbanás ereje darabokra tépte.


Vagy talán, az USA kormánya, belelőtt egy rakétát a Pentagonba, majd szét szórt pár repülőgép alkatrészt?


De van itt érdekesebb dolog is. Ezt magyarázd meg. Ha nem a Pentagonba csapódott be, a 777-es járat, akkor hova lett? Na? És hova lett a rajta utazó 189 ember? Valahová lenniük kellet!


Szívesen várom a magyarázatot, hogy ha nem csapódott be, akkor hova lett.


De van itt más kérdés is. Mi értelme volt megrendezni egy ál-balesetet? Na? Tudsz magyarázatot adni?

Mi értelme volt annak, hogy a WTC-be repülőket vezetnek, de a Pentagonba nem, csak azt hazudják?


De érdekes, hogy ezekre a kérdésekre nincs válaszotok.



Mint ahogy arra sincs magyarázatotok, hogy ha nem repülőgép akkor mi? Rakéta? Ki látta? Hol a bizonyíték?


Na és mi van a szemtanúkkal? Biztos mind zsidók és azért hazudnak.


Eh, tök mindegy, mert úgysem fogtok tudni válaszolni. Bár mennyiben le merem fogadni. Nincs normális válaszotok, mert egyszerűen buták vagytok, és elhiszitek ezt a butaságot.

2011. jan. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:

17:17 vagyok


16:49 dantes:

valami ilyesmit vártam

megint ugyanezzel a fárasztó taktikával jössz: mások szájába adod a hülyeséget (mert te jobban tudod, mit gondol a másik), majd cáfolod és bagatelizálod.

természetesen érdemi válasz nem érkezik rá, csupán mindig más-más részleteibe kapkodsz a témának, amit tagadni akarsz, hogy addig csavard, amíg neked nem lesz igazad.

Ennek semmi értelme.


ez a butaság, amikor ignoráns vagy, mert nem érdekel téged valami, te gyártod az elméletet arról, hogy mások milyenek. nem az, amikor valakinek van egy véleménye, és nincs igaza.


ugyanígy meg lehet kérdőjelezni a terrorizmus, vagy a kémkedés fogalmát is csavargatásokkal.

vagy ugyanígy a szádba tudnám adni, hogy cionista vagy és agymosott, ne akard nekem beetetni, hogy minden zsidó jóságos ember. elvégre az alkaida sem összeesküvés, csak terrorista csoport. vagyis még csak nem is terroristák, hanem egyszerű fanatiusok, akik el akarják érni az érdekeiket. sőt, nem is fanatikusok, csak emberek más véleménnyel...


összeesküvéselméletnek nevezik azt is, amikor az emberek megijedtek, hogy a google minden személyes adatukkal visszaélhet. pedig a google nem szövetkezett senkivel, nem tett titkos esküt egy sötét szobában senkinek - senkinek az elképzelései szerint sem.

vagy az a történelmi tény, hogy a közelkeletet titkos szerződésben osztották fel egymás közt a nagy hatalmak, minek minősül? egyszerű szerződés?

tegyük fel nincs abban semmi összeesküvés, hogy izraelnek vannak titkos atomfegyverei, hiszen csak egy nemzeti mértékű szervezet állt össze emberekből, létrehozni egy nagyhatalmat a közelkeleten a semmiből, amikor nemzeti feladataik ellátásához esküt tettek le... de MIÉRT nem firtatja obama sem, hogy mekkora készlete lehet izraelnek? nincs tudomása erről senkinek, csak becslések léteznek. ha 10 év múlva kiderül, arra is rá lehet mondani, hogy "ja hát ezt mindenki tudja".


amilyen találékony vagy, ezen is csavarsz majd valamit :D


16:53 sajnos ez a helyzet, hogy teljesen fölösleges az ilyen embernek magyarázni, mert még azt sem hinné el, amit a sajt szemével lát. mert nem akarja elhinni. csupán a képzelt tekintélyére hivatkozik, amivel semmit sem támaszt alá.

látod: egy cnn-en bemutatott rádiósugaras tank csak kitaláció, nem hiteles...


17:55 dantes: nem tudom miért beszélsz többes számban, ne próbálj meg megint belevonni másokat a feltételezett összeesküvéselméleteidbe.

2011. jan. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!