Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szeretnék náci lenni. Hogy...

Szeretnék náci lenni. Hogy kezdjem?

Figyelt kérdés
Van több skinhead is az osztályban meg Jobbikos akik mindenféle gyűlésekre járnak. nekem ettszik az egész egész meg tök menő a régi német himnusz és az indulók, meg a cigányokat is nagyon utálom, de még mindig nem vagyok elég jó. Pedig a Vezért is tisztelem. Csomó dolog még kimaradt nekem, meg nem tudok eleget a hazai és külfödihírekből, szóval szeretném tudni, hogy tudom továbbképenzi magam??
2010. dec. 15. 00:07
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Ez zokni!
2010. dec. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim válasza:
13%

13:36!

Szerintem kár ezért a "rövid" kis monológért!

A "náci" mindig "náci" marad, csak azt az egy apróságot felejtik el, h kur*ára nem németek..xD

És Jobbikos az igenis skinhead!

ugyanis ha tisztában lennétek vele, hogy a skinhead szó mit jelent, akkor tudnátok!

a skinheadek nem a kopasz, fehérfűzős bakancsosok! Ha nem hiszitek, a google barátotok =)Amúgy a Jobbikkal kapcsolatban: Az egyetlen párt aki nem felejti a v.iszap katasztrófa áldozatait! (akár roma, akár magyar!) Ugyanis ez Viki bácsi dolga lenne... Szóval Jobbikosokat nem szidni:)

amúgy a kérdésre a válasz: jó nagy barom vagy ember..xD

megmondanád, hogy mit élvezel te ezekben a "mindenféle gyűlésekben"? És egyáltalán kik előtt menő?xD

2010. dec. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
56%

válasz megírásának időpontja: ma 13:21

Látomt,te se tudod akkor mi a szkínhead! Kérdezz meg egy igazi szkínhedet,kifogja magának kérni,hogy egy párthoz ráadásul egy konzervatív elemekkel megspékelt párthoz kössék,ráadásul a Jobbik egy csöppet sem rendelkezik azokkal a szubkultúrális elemekkel,amik vonzhatnák a szkineket! Ezzel most se téged,se a Jobbikot,se a szkineket nem akarom minősíteni! Elhiszem,h utána olvastál,d hidd el ,hogy én is!

2010. dec. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Olvasd el a jovonk.info oldalt és a cikkek elolvasása után, írjál a szerkesztőségbe.

Ha meg, divatból akarsz lenni, akkor felejtsd el a dolgot. Semmi értelme sincsen annak, ha szalonnáci akarsz lenni, illetve utcai harcos.

2011. jan. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Ha pasi vagy írjál nekem gyorsan :) (ja és ha van barátnőd akk ne írj )
2011. jan. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
FAKE
2011. febr. 28. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!