Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A magyar árja faj?

A magyar árja faj?

Figyelt kérdés

#magyar #árja #nácizmus #rassz #rasszízmus #magyar árja #ember fajok #magyar árja faj #a magyar árja faj
2010. nov. 10. 16:04
1 2 3 4 5 6
 41/59 anonim ***** válasza:
28%

"Szerintem természetes,sőt megkövetelendő, hogy minden ember büszke legyen a saját fajára és azt tisztán akarja tartani, ami nem jelenti azt, hogy más fajokat lenézne."


Ha szerinted ez természetes, miért nézed le a nem fehéreket?

2011. okt. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/59 anonim ***** válasza:
20%

"Az árja fogalmát Hitler óta a fehér bőrszínű, nem zsidó embertípusra használjuk, és nem az indiaiakra. "


Hitler nem mérvadó jobb körökben.


Az árja fogalomrendszert és a szimbólumait is tőlük vette.

(szvasztika stb.)

2011. okt. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/59 anonim ***** válasza:
39%

"elyette inkább a Metapédiát javasolnám:"


Teljesen tudománytalan, elfogult, propaganda "lexikon" agyatlan széljobbereknek való, normális embernek nem!

2011. okt. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/59 anonim válasza:
56%
Hát a magyarokra egyáltalán nem jellemző hogy szőkék lennének és kék szeműek
2011. okt. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/59 A kérdező kommentje:

Már rég választ kaptam a kérdésemre csak kíváncsi vagyok hány válaszoló lenne ezért emeltem ki és régebben nem pontozgattam most meg nincs kedvem újra átnézni az egészet. A Mein Kampf felét elolvastam száraz könyv, de érdekes.

Hitler nézetei szerintem a magyar igen is árja faj ahogy a Gede testvérek szerint is (ők fordították a Mein Kapfot).

Tudom Hitler honnan "nyúlta" a felhasznált elemeit pl: szvasztika, de valamennyire jobbra fogatta tehát nevezhető újdonságnak. A szónoki képességei kitűnőek voltak ahogy a szervezői képességei is, de a tudományokhoz nem értett (így is elfoglalta európát). A ki tanult nem feltétlenül lesz jó vezető vagy szónok arra születni kell. (szerintem)

2011. okt. 6. 20:47
 46/59 anonim ***** válasza:
59%

"ahogy a Gede testvérek szerint is "


Szerinted magyar szélsőjobbosként írhattak volna mást?

2011. okt. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/59 anonim ***** válasza:
27%

"A ki tanult nem feltétlenül lesz jó vezető vagy szónok arra születni kell. (szerintem)"


Valóban. Annyira erre született, hogy romba döntötte nem csak a fél világot, hanem Németországot is...

biztos megérte.

2011. okt. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/59 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 15:39

Értékelem a válaszod, de szerintem ez lényegtelen ugyanis a rendszer működött többék kevésbé hibátlanul. És ami Hitler tehetségét illeti a szónoklataira az vitathatatlan, hogy zseniális.


A Gede testvérek lehet hogy szélsőjobbosok, de ők sem hasra ütésre írták amit írtak. Nyilván utánajártak a témának.

2011. okt. 8. 21:26
 49/59 anonim ***** válasza:
31%
Úgy látom nem ismered azt a szót, hogy "elfogult"
2011. okt. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/59 A kérdező kommentje:

"Az elfogult megerősítés a szelektív gondolkodás egy változata, mikor az alany hajlamos észlelni és keresni a véleményét igazoló érveket, de figyelmen kívül hagyja, nem keresi, illetve alábecsüli az elképzeléseinek ellentmondó tényeket." (idézőjelben van tehát kiemelem hogy kimásoltam nem kérek olyan válaszokat hogy "kimásolni én is tudtam volna!") Elfogultság alatt valami ilyesmit értesz?

Tudom hogy elfogult vagyok, de sosem állítottam az ellenkezőjét.

2011. okt. 8. 23:09
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!