Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A magyar árja faj?

A magyar árja faj?

Figyelt kérdés

#magyar #árja #nácizmus #rassz #rasszízmus #magyar árja #ember fajok #magyar árja faj #a magyar árja faj
2010. nov. 10. 16:04
1 2 3 4 5 6
 11/59 anonim ***** válasza:
44%
Mi is az az árja faj? Az emberi fajok közül azok, amik kultúrateremtő erővel bírnak. Szűkebb körben a germánok ezek, bővebb körben (melyet a Harmadik Birodalom képviselt), minden európai faj beletartozik. Olvass Mein Campfot, abban jól le van írva minden, ha érdekel ez a téma. :)
2010. nov. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/59 anonim ***** válasza:
57%

Ha a magyarok származása érdekel akkor a turáni népek között kell keresgélnünk az eredetünket,és nem a finnugor évszázados hazugságban hinni...A hun és szkíta népekkel nyelvi,kulturális,és történelmi hasonlóságaink nyíltan rámutatnak keleti eredetünkre,Dentü-Mogyer történelmi források által említett őshazánkra.

NEM vagyunk árják,ők lényegében a Hitler szerinti tiszta,ősi germán népek leszármazottai,ez alkotja a fajelméletének alapját is,kihagyva azt a történelmi tényt,hogy az ún. "árjákat" az 5. században csúnyán leigázták a hunok...ez,amit nem tanítanak töriórán,sajnos...ahogy azt a tényt sem,hogy a magyar fejedelmeink,akárcsak Géza,honalapítónk atyja,magukat Attila-házi fejedelemnek tartották,jelezve ezzel származásunkat.Szkítiát szintén több forrásban megtaláljuk a magyarok egyfajta ideiglenes hazájaként.Fontos még tudni,hogy Árpád vezérünk vezetése alatt nem az első magyarok érkeztek a Kárpát-medencébe,mivel azt már évszázadokkal korábban belakták a székelyek elődei,akik szkíták voltak,illetve korábban átvándorolt magyar törzsek.

2010. nov. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/59 anonim ***** válasza:
84%

Sose értetem ezt a faj dolgot.

Nem különböző embert fajok vannak, hanem fajták.

Ugye ott van a 3 alap FAJTA: Europid, negrid, mongolid.


A kutyáknál se azt mondod, hogy ez német juhász faj és ez meg palotapincsi faj, hanem fajta.

Ezek mind egy fajhoz tartoznak.

2010. nov. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/59 A kérdező kommentje:

Az Meini Kapf nem capf és olvastam belőle sokat de lényebében a magyarra nem tér ki az "első kötetet" kiolvastam azaz a teljes könyv-ne 350. oldal


Nem pontoztam le senkit sőt nem is pontoztam most néztem meg a válaszokat 17:43-kor először amúgy meg érdekel is engem hogy jelentesz e vagy sem nem rosszabb kérdés ez mint a többi


Viszont mitől lennénk már ázsiai nép? több mint 1000 éve Európában vagyunk ráadásul az igazi árják régen a szomszédaink voltak amikor még Szkítáknak hívtak minket

2010. nov. 10. 17:45
 15/59 A kérdező kommentje:

utolsó válaszoló te gondolom a kettős honfoglalásra utalsz és én úgy gondolom/sejtem amit szerintem Hitler is megerősítene minden nemzetnek a sajátjai az árják (kivéve ugye a szláv népeket, cigányokat zsidókat) akik ugye sehova se tartoznak


A magyar egy ősi nép és szerintem nem is lehetne tisztább

Megvan a saját kis gondolatom erre a kérdésre igazából megerősítést akartam/akarok

2010. nov. 10. 17:50
 16/59 anonim ***** válasza:
58%

"Viszont mitől lennénk már ázsiai nép? több mint 1000 éve Európában vagyunk "


mert 1200 éve ázsiából jöttünk ide. Valahonnan az urálon túl.

2010. nov. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/59 A kérdező kommentje:
és a németek honnan jöttek? ez egész emberiség Afrikából származik
2010. nov. 10. 18:09
 18/59 anonim ***** válasza:
40%
Akkor a néger az árja. Oh yeah.
2010. nov. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/59 anonim ***** válasza:
54%

"és a németek honnan jöttek? ez egész emberiség Afrikából származik"


ez így nem igaz :) akkor még nem volt Afrika. valamint négerek sem voltak.

2010. nov. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/59 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem egy nép sem árja faj. A jobbikos vagy jobboldali Ázsia mániát sem értem. Ázsiából származunk, de ma már semmi sem ázsiai a kultúránkban a nyelvünkön kívül. Különben sincs már sok tiszta magyar, a legtöbb embernél fellelhetőek a sváb,szláv, stb felmenők.
2010. nov. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!