Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A magyar árja faj?

A magyar árja faj?

Figyelt kérdés

#magyar #árja #nácizmus #rassz #rasszízmus #magyar árja #ember fajok #magyar árja faj #a magyar árja faj
2010. nov. 10. 16:04
1 2 3 4 5 6
 21/59 anonim ***** válasza:
51%
Gondolom akik magukat arianak tartjak 14 millio evre is vissza tudjak vezetni a csaladfajukat, egyebkent homo sapiensek vannak akik 1 fajba tartoznak ezert lehet egymasnak vert adni vagy szerveket. Es ezert is tud egymas kozott szaporodni. Ha nem igy lenne nem kellett volna hitlereknek megtiltani a "faj keveredest" ugyanis mas fajok nem tudnak keveredni egymassal...
2010. nov. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/59 A kérdező kommentje:

"Mi az hogy árja? Ha valaki nekem azt mondja hogy árja úgy vágom pofán hogy elszáll! 96kg vagyok nagy pofont tudok balkézzel adni."

Én 110 kg vagyok ha én pofont adok elszálsz

2010. nov. 13. 21:32
 23/59 KTpearie ***** válasza:
55%
Az én farkam nagyobb és nincs ilyen, hogy árja faj, hülyék.
2010. nov. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/59 anonim válasza:
63%

Nem akarok senkit sem megbántani, de hülye kérdésre hülye válaszok. Csak hogy a fogalmakat tisztázzuk:

1. Az árja a leggyakoribb értelmezésben egyszerűen europid rasszba tartozó, fehér bőrszínű embertípust jelent. Persze lehet cifrázni a hajszínnel, fejalakkal...stb, de ez ritkább értelmezés.

2. A Magyar Nemzet a Kárpát-Duna medencében élő, a Szent Korona fennhatósága alá tartózó honképes ( tehát a hon megszerzésének képességével bíró), és talajgyökeres (tehát a hon megtartásának képességével bíró) testvérnépek együttese, melyeket a központi vezető nép, a magyar nép fogott össze a történelem során egészen Trianonig.

Ezen történelmi testvérnépek mindegyike, így a vezető magyar nép is mindig is az europid, fehér fajhoz tartozott, tehát ha úgy tetszik, árja.

Nem árják a cigányok, négerek, kínaiak...stb, tehát a nem europid, fehér rasszhoz tartozók, ami azonban nem jelenti azt, hogy nem emberek, csupán más alrasszhoz tartoznak.

(pl. negroid, mongoloid...stb)

Szerintem természetes,sőt megkövetelendő, hogy minden ember büszke legyen a saját fajára és azt tisztán akarja tartani, ami nem jelenti azt, hogy más fajokat lenézne.

2011. jan. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/59 anonim ***** válasza:
38%
Teljesen egyetértek veled, előző.:)
2011. jan. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/59 a_maestro_főnök ***** válasza:
16%

nagyon agymosott szöveg

a történelmi ismereteitek meg katasztrofálisak.legalább a magyar történelmet tudnátok..

a magyar az MAGYAR. és nem árja. olyan indiában van.

2011. febr. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/59 anonim válasza:
71%

Úgy látom egyeseknek gondjai vannak a szövegértéssel...

Az árja fogalmát Hitler óta a fehér bőrszínű, nem zsidó embertípusra használjuk, és nem az indiaiakra. Egyébként eleinte a kasztrendszer is bőrszín szerint tagozódott, és azt a szerepet töltötte be,hogy megakadályozza a fehér bőrszínű, ÁRJA hódítók, és a sötét bőrű, dravida őslakosság közti fajkeveredést.

Inkább neked kéne egy kicsit képeznek magad történelemből, hamár olyan nagy főnöknek tartod magad...

2011. márc. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/59 a_maestro_főnök ***** válasza:
33%

asszed kikerested wikipediából,máris okos vagy ?

XD

2011. márc. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/59 anonim válasza:
38%

Legalább nem írok baromságokat, mint te.

Egyébként nem a Wikipédiát olvasom ( helyette inkább a Metapédiát javasolnám: [link]

hanem veled ellentétben én vettem a fáradságot és elolvastam a témában leginkább említésre méltó könyveket, köztük Adolf Hitler Mein Kampf-ját és Szálasi Ferenctől az Út és Célt.

Tudom, hogy te a liberálbolsevik, kapitalista-kommunista hazugságirodalmon nőttél fel, de akkor legalább ne nyilatkozzál olyan témában, amelyhez nem értesz.

2011. márc. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/59 anonim ***** válasza:
42%
Igen Árja! A Germán és a Turáni népek bizony árják! És Mi magyarok a turániba tartozunk!
2011. júl. 17. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!