Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Imádtam a párizsi olimpia...

Imádtam a párizsi olimpia megnyitóját!!! Annyira WOKE volt, hihetetlen. Transz és kövér emberek, elfogadás és szeretet! A kedvencem a szakállas éneklő nő volt! Nektek is tetszett? :)

Figyelt kérdés
júl. 27. 05:58
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
47%
Na itt vannak már a hobbikeresztények is.
júl. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 BécsiFehér ***** válasza:

"a francia nép mindig elfajzott, korcs nemzet volt"

Na persze, a magyar a tutti, mert mi a Szíriuszról jöttünk...

júl. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 franciasrac ***** válasza:
Ez nektek a szélsőbal rákfenéje, őszintén remélem hogy soha nem jut el Magyarországra, el sem tudjátok képzelni mennyire szomorú így tehetetlenül nézni a saját országa állandó, végtelen egyre mélyebbre fulladását. Tényleg aggodalmaskodom a jövőnkről.
júl. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
48%

Transz vagyok. Nem reprezentàl ez a gusztustalan paródia.

Nekem inkàbb az jött le hogy viccet csinàlnak mind belőlünk mind a keresztényekből hogy inkàbb keltsék a feszültséget.

Polgàrpukkasztàsnak jó volt. Reprezentàciónak kàros.

júl. 29. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
0%
Kb olyan transz vagy mint én. Semmilyen!
júl. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 BécsiFehér ***** válasza:
#31: Mármint?
júl. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 BécsiFehér ***** válasza:

"a francia nép mindig elfajzott, korcs nemzet volt"

Azért mégis adtak a világnak pár korszakalkotó matematikust, jónéhány írót, filozófust, és a felvilágosodás eszméjéhez is van némi közük. Ady A Gare de l’Esten című verse szerintem még ma is aktuális.

("Holnap fehérebb én leszek, én.

Téli sírkertek szele jő,

Küldi már a csókjait nekem

A magyar Temető.")

júl. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
35-ös mert te tudod ki vagyok. Attól hogy a kedves viktorod nem ismer el az àllami adatbàzisàban, és nem kapom meg a személyit olyan névvel amit az utcàn ràm nézve ki is nézel belőlem, illetve hétköznapokban hasznàlok, attól még az vagyok aki. Szóval ne okoskodj itt. Lehet te kamuzni jàrsz ide. De én nem. És bizony létezünk. Magyarorszàgon is. Mondjuk remélem màr nem sokàig leszek itt.
júl. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
29%
Jó utat!
aug. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 BécsiFehér ***** válasza:

25: "Napoleon élete végén, már forgott a sirjában, hiszen 2x is száműzték Franciaországból. Már éltében sem kellett, nemhogy holtában."

Nagy tévedés, nem a franciák száműzték, hanem az őt legyőző szövetségesek. Ma, Párizsban még egy vasúti pályaudvar neve (Gare d'Austerlitz) is emléket állít a legjobb csatájának, amit Austerlitz-nél nyert meg. A földi maradványai is Párizsban vannak elhelyezve.

aug. 4. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!