Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Imádtam a párizsi olimpia...

Imádtam a párizsi olimpia megnyitóját!!! Annyira WOKE volt, hihetetlen. Transz és kövér emberek, elfogadás és szeretet! A kedvencem a szakállas éneklő nő volt! Nektek is tetszett? :)

Figyelt kérdés
júl. 27. 05:58
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
54%
Borzalmas, hogy már egy ilyen történelmi több százéves sporteseménybe is ilyen hülyeségeket kell bevinni. Ez egy Olimpia, a legnagyobb sportesemény, nem Pride! Meg is van a véleményem, ki is kapcsoltam a TV -t ahogyan megláttam az első ilyen degeneráltat. De tényleg... ennél lejjebb már nem mehetünk, vagy mégis?
júl. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
35%
21-es Akkor jól meg szívtad, mert az egész kb. 10 perc volt. Addig kimehettél volna egy cigire/kávéra. Utána jöttek a gyönyörű részek. Kár, hogy kiszálltál.
júl. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
43%
Semmi meglepő nem volt benne, a francia nép mindig elfajzott, korcs nemzet volt. Már rég kihalt volna az emberiség, ha rajtuk múlna.
júl. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
59%
Napóleon forog a sírjában ha ezt látta odafentről...
júl. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
86%
24, Napoleon élete végén, már forgott a sirjában, hiszen 2x is száműzték Franciaországból. Már éltében sem kellett, nemhogy holtában.
júl. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
37%
Ezt is az m1 mondta?
júl. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
42%
Igen, nekem is tetszett
júl. 28. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
53%
Celine Dion es Lady Gaga meg a drag queenek nagyon megadtak a lenduletet a shownak
júl. 28. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
33%
Az szép, hogy a keresztényeket lehet gúnyolni és meggyalázni Jézus Krisztust.
júl. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 BécsiFehér ***** válasza:
#29: Jézus nem volt keresztény...
júl. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!