Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi olyan hihetetlen abban,...

Mi olyan hihetetlen abban, hogy Svédországban egy 20 éven nagy gondok lesznek?

Figyelt kérdés

Itt van Malmo.

Elég durva népességugráson ment át, több mint fele bevándorló, akiknek nagyrésze munkanélküli.

Egyes helyeken már nem is nagyon érvényesülnek a svéd törvények.

Az ország más területén is hasonló gondokkal küzdenek.

Tavaly egy fesztivált már meg se tartottak.


Miért számít scifinek az, hogy a svédek mennek a levesbe hamarosan?


2018. szept. 11. 13:34
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
*belül
2018. szept. 11. 13:34
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi olyan hihetetlen abban, hogy Magyarországon egy 20 éven nagy gondok lesznek?
2018. szept. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
96%

Nem hihetetlen, de engem totál hidegen hagy, hogy mi van a svédeknél. Ahogy nekik megvannak a saját bajaik, úgy nekünk is, méghozzá igen hasonlók.


[link]

[link]


Lehet fura, de magyarként sokkal jobban aggaszt az hogy mi van és mi lesz itthon, mint egy több mint 1000km-re fekvő országban.

2018. szept. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 hollófernyiges ***** válasza:
75%

Az ugye megvan, hogy az egyformán 10 milliós Svédországban fele akkora a gyilkossági ráta mint nálunk?


[link]

[link]

2018. szept. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 kovpet ***** válasza:
Az ugye megvan, hogy nálunk már most is baj van?
2018. szept. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
45%

Hát igen Svédország elindult az "elmagyarországosodás" útján, ami nekik eddig hihetetlen volt, és nekünk mindennapi, arról már nekik is kezd fogalmuk lenni, pl. épp a napokban hallottam, hogy Svédországban botrány volt belőle, mikor pár bevándorló egy buszon összeverekedett, én meg elgondolkodtam, hogy nálunk ilyen naponta van é

tegnapelőtt is várom a buszt este, két igen kapatos "kis család" úgy egymásnak ment, hogy a a biztonsági emberek szedték szét őket, mikor már vették volna elő a bicskát, mégsem lett belőle országos hír, mert sajnos nálunk ez a mindennapok része. Hát mot a svédek is kapnak ilyenből ízelítőt. Ha ez megnyugtat szerintem mi most is rosszabb közbiztonságban és életkörülmények között élünk mint a svédek fognak 20 év múlva.

2018. szept. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

És hová vezet ez?

Mert úgy példálóztok Magyarországgal, mintha ez valami megoldás lenne?

Nektek tényleg ennyi eszetek van, hogy mindent lesöpörtök azzal, hogy Orbán Viktor meg a Fidesz?

Mert a kérdező biztos fideszes és más észre se veheti, hogy mi történik?

2018. szept. 11. 15:23
 8/15 LazyJones ***** válasza:
49%
Nekem az a hihetetlen, hogy a magyarok minden problémát előre látnak, megmondanak, akár 20 évvel előre is. Azt nem értem, ha mi mi dig ennyire pontosan tudunk mindent, hogy a francba lehet itt ekkora trágyadomb, Svédország meg hogy lehet a világ egyik legélhetőbb országa?
2018. szept. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Szerintem nekem ne okoskodjál, mert Borsod megyéből azért költöztem el, mert ami ott megy a fenti régióban, az már tarthatatlan.

Aztán ezzel az a probléma, hogy akiket te kinevetsz, azok már 20 évvel ezelőtt ezt fújták, hogy annak a megyének hamarosan vége és tessék, most itt vagyunk.

2018. szept. 11. 15:42
 10/15 anonim ***** válasza:
70%
Annyira imádom, amikor a nagymagyarok a svédekért izgulnak, hogy 20 év múlva mi lesz ott, miközben itt van Magyarország is. :D
2018. szept. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!