Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi olyan hihetetlen abban,...

Mi olyan hihetetlen abban, hogy Svédországban egy 20 éven nagy gondok lesznek?

Figyelt kérdés

Itt van Malmo.

Elég durva népességugráson ment át, több mint fele bevándorló, akiknek nagyrésze munkanélküli.

Egyes helyeken már nem is nagyon érvényesülnek a svéd törvények.

Az ország más területén is hasonló gondokkal küzdenek.

Tavaly egy fesztivált már meg se tartottak.


Miért számít scifinek az, hogy a svédek mennek a levesbe hamarosan?


2018. szept. 11. 13:34
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

"Szerintem nekem ne okoskodjál"


Ki kezdte el?

2018. szept. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Áruld már el nekem, hogy miért vagyok én nagymagyar?

Mert eléggé off szaga van, már megy a megbélyegzés, terelés.

2018. szept. 11. 16:27
 13/15 anonim ***** válasza:

LoL


kedves kerdezo,nem hihetetlen egyaltalan.mar most gond van.



pici off.


birom az ilyeneket mint ez a @Lazy


"hogy lehet hogy ilyen tragya egy hely ez az orszag?".


hogy lehet? hogy lehet? mint valami papagaj.


ahelyett,hogy gondolkodna,hogy ez az orszag azert van ilyen helyzetben,mert a MI penzunket ,a politikusok majdnem teljesen ellopjak.tovabba mestersegesen irtozatos magas adokkal,is lefojtjak a gazdasagot.


mondok egy peldat:


holnap kiderul,hogy az orszag alatt,annyi koolaj van,hogy Dubai elbujhat mellettunk,es nyilvan ez azt jelentene,hogy elvileg TE magad is foglalkozhatnal olajkitermelessel.


DE,itt jon kepbe,hogy nalunk barmit lehet,a politikusok rogton allami tulajdonba szerveznek,az osszes koolaj keszletet,sajat cegeikkel meg sajat zsebre dolgoznanak.


1) sajat magad megint nem tudnad megszedni.



2) ugyanugy az infrastruktura nem latna ebbol egy qva fillert,mint ahogy most.es ugyanugy szappan nem lenne a korhazba.



tehat ugyanugy tragya hely lenne.


Lazy meg a hozza hasonlok ,meg " hogy lehet? hogy lehet"...



vicc.ilyen marhara egyszeru hogy nincs nalunk normalis elet.korrupcio.

2018. szept. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Szerintem egy országot önmagához kell viszonyítani és jelenleg nem hozzánk ömlik ellenőrizve ugyan de a migriszemét...én csak azt látom más fórumokon,hogy kint élő magyarok számolnak be egyre komolyabb erőszakról,a helyi lapok pedig naponta min. 1 lövöldözésről,mindezt pár év alatt...arról nem is beszélve,hogy állítólag most szíriából jönnek beolvadva a meneküláradatba az a pár meglépett mocsok...ha innen nézzük elég lesz nekik az 5 év is,20 év alatt már a teljes kontinens lesz komoly veszélyben..
2018. szept. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Nem tudom, én ebbe nem akarok belemenni, de ez így nem lesz jó.

Én már egyszer dobbantottam, sajnos.

2018. szept. 11. 18:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!