Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Jogilag mi a probléma egy 16...

Jogilag mi a probléma egy 16 és egy 30 éves közti szexuális kapcsolattal?

Figyelt kérdés

Nem 14 a beleegyezési határ és attól felfelé mindegy?

hát sokszor hallunk még olyat is, hogy a 17 évessel van a 75 éves és hasonlók. egyszerűen nem értem, miért volt ebből cirkusz.

Valaki érti?


[link]



jún. 28. 20:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi. Jogilag.
jún. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jogilag semmi. Szubjektíven sokan rosszallóan néznek egy ilyen kapcsolatra(pl. a lány apja biztos egy ilyen esetben), de törvénybe nem ütközik semmilyen módon.
jún. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

(nem tudok semmit a magyar influenszerekről, vagy hogy ki ez a faszi)

Megnéztem a Magyar Nemzet cikket. Nekem az jön le, hogy ez inkább egy lejárató cikk, mintsem bűncselekménnyel védolják. Jogilag alapvetően nem problémás, de azért az emberek többsége "érdekesen" néz egy 30 és 16 éves szexuális kapcsolatára, gondolom az ilyen érzések kiváltása érdekében született az ererdeti cikk.

jún. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Erről nem az Apu műsor jut eszembe, amikor Puzsér az egyik régi Dopeman rap szöveget idéz, aminek lényege, hogy ha vérzik már akkor ku.. r6ó is.

(Csak megjegyzem hogy némelyik már 12-13 évesen menstruál)

FAM nem mondott rá semmit, és nem is lett kivesézve a jog és a biológiai, de érthető volt Puzsér szándéka az idézett rap-szöveggel. A Jobboldal képmutatása. Kegyelmi botrány,Kaleta ügy elmismásolása.

jún. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

na igen, azért ez nagyon durva.


na persze azon is el lehet gondolkodni, ha egyszer semmi illegális nincs benne, akkor vajon miért is lehet valakit ezzel lejáratni?

(és megjegyzem, nem komázom ezt a csávót, de úgy általánosságban utálom ezt a képmutatást)

tegnapelőtt 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!