Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mikor fogja megtámadni Putyin...

Mikor fogja megtámadni Putyin a nátót szerintetek ?

Figyelt kérdés
A kérdést azért is írom ki mert van egy olyan érzésem nézve a mostani szituációt ami ugye most már egyre rosszabb .Fenyeget -e szerintetek minket vlmi támadás? Esetleg a későbiekben ?

ápr. 12. 20:20
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/82 anonim ***** válasza:
53%

#60


Igen, bábállam volt, de nem volt a birodalom része.

máj. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/82 anonim ***** válasza:
47%

Jeffrey Spender


Én finoman szólva sem vagyok ukránsimogató libernyák, az ukrán vezetés is rohadtul hibás hogy a helyzet idáig fajult. De az hogy konkrétan az egész ukrán nép létezését tagadod (azaz jó sok ember identitását kérdőjelezed meg,akik sajátos történelmi folyamatok eredményeként ma ukránnak vallják magúkat) az eléggé gáz, és téged sem tesz különbbé azoktól a soviniszta szerbektől akik a horvátokat ,,katolikus szerbeknek" nevezik, vagy a dákóromán-elméletet hangoztató történelemhamisító román történészektől.


Szerintem ennek a videónak a 18:25 és 25:42 közötti része elég jól megmagyarázza hogy az ukrán nép bizonyos tagjainak bűnei ellenére miért baromi nagy hülyeség azt mondani egy egész népre hogy nem létezik:


https://www.youtube.com/watch?v=6to83vYGLCw&t=1827s

máj. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/82 Jeffrey Spender ***** válasza:
100%

# 62


Ha figyelmesen olvasnád végig a kommentelésemet, láthattad volna, hogy megírtam, hogy szerintem az orosz politikai vezetés teljesen rosszul döntött, hogy a háborút lépték meg, meg az összecsapott paktumozgatást, a fekete - fehér, és békés felvásárlás helyett.


A szerb - horvát példa nem jó, mert a középkorban volt önálló, és külön Horvátország, és önálló Szerbia. Horvátország is van 1,000 éves ország. Történelme során Magyarországgal volt perszonálunióban, nem pedig Szerbiával.


Ami Mucskót illeti, ott azt nem értem, hogy miért csak a zaporozsjei hadig megy vissza. Ahány ukrán történetírót láttam, mindegyik teljesen más őssel, és őstörténettel rukkolt elő. Van olyan ukrán, aki azt mondja, hogy az ősei, 1000 évre visszamenőleg fehér, és európaiak, nem pedig ázsiaiak. És olyan is van, aki meg 1500 éves történelmet is kerít Ukrajnának.


Nem valami kocsmalátogató hobbitörténész írt ilyeneket, hanem hivatalos emlékművet állítottak, ami a 482-ből, és a kék - sárgára kifestéséből áll.


Milyen történelemírás az ilyen ?



A kozákokról meg az a véleményem, nem tudom miért, de a kozákok kapcsán a nagyjából tar fejűre borotvált, középett egy tincsben meghagyott hajviseletű, és vágott szemű, és nem is európai kinézetű lovasnomád népek jutnak eszembe.


De attól még Ukrajna nem merül ki Zaporozsjében, sok más város is van.



Ami az emberek millióit illeti, mindkét oldalon vannak, akik a mellüket verve üvöltözik, hogy ők micsoda nagy ukránok, meg oroszok, és van a békés többség, akinek meg a nemzetisége az állampolgárságot követi, de különben a hétköznapi életben nem érdeklik őket semmilyen nemzetiségi kérdések, és a közélet nyelvének az oroszt használja.


Az ilyenek azok micsodák ?

máj. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/82 Jeffrey Spender ***** válasza:
49%

https://www.youtube.com/watch?v=ltSsQFuDBVE



Resperger beszélget az ukrán kapcsolattartóval:



- No és milyen nyelven külditek ki a parancsokat a hadtesttől lefelé ?


- Hát oroszul.


- Ja mondom, akkor érdemes volt betiltani az orosz nyelvet ...

máj. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/82 anonim ***** válasza:
34%

Rosszul tudom?Volt egy egyesség,ami Budapesten köttetett,hogy az oroszok nem támadják meg Ukrajnát-cserébe az ukránok visszaadták az atombombákat /f@szomért nem tartottak meg egy párat/

Megvárták az oroszok hogy Ukrajna leépítse a világ egyik legnagyobb hadseregét,aztán támadtak-ennyit ér a szavuk...

máj. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/82 Jeffrey Spender ***** válasza:
49%

# 65


A konfliktus az 2014 óta van, nem 2022 óta.


Ugyanakkor a Budapesti Memorandum az nem csak a nyílt háborút tilalmazta, hanem a politikai felvásárlást, és a gazdasági befolyásolást is.


Ami a legnagyobb hadsereget illeti.


Adok neked 13,000 harckocsit, azt hol, és hogyan tárolod le ?


A nukleáris fegyvereknél meg attól, hogy vannak, még nem fognak önmaguktól működni ...

máj. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/82 anonim ***** válasza:
A harckocsis példa nem világos,1 millió négyzetkilométeren van hova rakni,nem?Youtube-on láttam egy filmet,mekkora hadserege volt Ukrajnának,harci repülő volt vagy ezer db,a saját hibájuk hogy hagyták leamortizálódni őket.Egy nukleáris robbanófej müködik a szállító rakéta nélkül is,biztos vagyok benne,szükséghelyzetben meg tudnák oldani a felrobbantását,a célba juttatás sem lehetetlen feladat,civil teherautó,kerülő úton,Románia,Fekete tenger...
máj. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/82 anonim ***** válasza:
0%

66:


Politikai felvásárlást? Az meg mi? Nulandozz egy kicsit kérlek!:)


A “gazdasági befolyásolást” tilalmazta a Budapesti Memorandum? Téves.


A gazdasági kényszerítés (economic coercion) alkalmazását tiltotta, alapvetően az orosz gázellátással való zsarolásra célozva ezzel.


A putyinisták cinizmusát mutatja, hogy eredeti célját kiforgatva azt próbáljak bizonygatni, hogy a nyugati befektetésekkel sértették meg a Bp-i Memorandumot.

máj. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/82 Jeffrey Spender ***** válasza:

Ukrajnának lehetne atomja, csak az állna, és állna a betonon, önmagától sehova nem menne.


Továbbá egy hidrogénbombából 10-15 év alatt elszivárog a deutérium fele. Ekkor szét kell szedni, összerakni újra. Na ez még dollárban is milliós tétel. És ez mennyi pénzt vitt, ekkora mennyiséggel ?



A hordozóeszközöket illeti.


- Tu-95-ös Bear, Tu-22M Backfire, és Tu-160 Blackjack nehézbombázók: a repülőbázis kifutópályájának a tönkretétele után ezek nem tudnak felszállni.


- Silókban tárolt rakéták: Indítóközpont szétlövése.


- Mobil indítóegységes rakéták: azok nyomonkövetésére nagy gondot fordított volna az orosz hadvezetés, továbbá próbálták volna lefizetni az illetékes parancsnokokat.

máj. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/82 Jeffrey Spender ***** válasza:

" A harckocsis példa nem világos,1 millió négyzetkilométeren van hova rakni,nem? "


Ukrajna államterülete a háború előtt 600,000 km2 volt, ha ezt sem tudod, hogy mekkora, akkor miről vitatkozunk ?


A másik, hogy gondolod a harckocsi letárolást ?


Legyártják a harckocsit, kivágják a szabad ég alá, jobb esetben berakják a raktárba, állagromlás nélkül fog létezni ?


Az oroszok 34,000 harckocsit gyártottak le. Teljesen feleslegesen.


Az oroszok sem tudták letárolni az övéiket, és ez lett a végük:


[link]



Az Orosz Hadseregben is ment a hazudozás, mindenki mindenkinek hazudott, és többek között ilyen alapon indították meg ezt a háborút.

máj. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!