Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » "Az ember színe fehér? "

"Az ember színe fehér? "

Figyelt kérdés
Tudom hogy sokan kérdezték már, de nem tudtam meg amit akartam. Arra lennék kíváncsi hogy a bibliában van-e erről szó, és hogy ha a négerek voltak az első emberek, akkor nekik miért fehér a talpuk, ez nem azt bizonyítja hogy ők származnak tőlünk?
2010. okt. 21. 02:51
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

SE RASSZIZMUS SE RASSZISTA EMBER NEM LÉTEZIK



Rasszizmus nem létezik csak konzervatív gondolkozás. :))


A "rasszizmust" már ha ilyen létezne az amerikaiak találnák ki, hogy az európai emberek gondolkozását hibásnak és rossznak állítsák be. Mert ugyebár az a normális ha a saját országodat átengeded az idegeneknek. Hogy mindenkit befogadsz kivétel nélkül. Nyugat mindenkit befogad... áll a bál a menekültek miatt, nagy a fejetlenség. Japán csak a diplomásokat engedi be és érdekes módon ott nincs csoportos nemi erőszak a bevándorlók részéről, nincs robbantgatás meg olyan hogy berontok az újságírókhoz gépfegyverrel mert nem tetszett amit az újságban írtak. :))) Tehát lehet nem a "rasszizmust" kellene rossz színben feltüntetni hanem a liberalismust.


Mellesleg nem hiszem, hogy az államalapítóknak, országalapítóknak, a régi nagy királyoknak tetszene a "fogadjunk be minden idegent és tartsuk el őket segéllyel és mindenféle extra juttatásokkal" ötlet. A megélhetési gyerekszülésről illetve gyerekellésről már nem is beszélve.


Tehát mint mondtam rasszizmus nem létezik, csak konzervatív gondolkozás. A rasszizmus ugyanúgy nem létezik mint mondjuk az alkímia. A "rasszizmus" egy természetes reakciónak a démonizálása. :)

2016. jan. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!