Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A férfiak azért tagadják a...

A férfiak azért tagadják a túlnépesedést mert ha beismernék rájönnének hogy nem kellene hencegniük a férfiasságukkal? A nők vagy a férfiak a hibásak a túlnépesedésért?

Figyelt kérdés

Inkább a férfiak hiszen a nőket kényszerítették a gyerekszülésre évszázadokig (nem volt beleszólásuk a szexbe)


Bár érdekes jelenseg hogy felmelegedés tagadói között meg inkább több a nő


+kérdés: Az evolúció mit kezd a túlnépesedéssel? Előfordultak ilyenek az emberi civilizáció történelmében, vagy az állatvilágban?



2023. júl. 16. 22:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
85%

Én férfi vagyok, és egyáltalán nem tagadom a túlnépesedést, sőt, egy igen komoly problémának tartom.

Szóval már a kérdésfelvetésed is hibás.


Mondjuk ettől függetlenül a f-sz.. izé, férfiasságom szép nagy, tehát szívesen hencegek vele.

2023. júl. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem fele-fele, mert általában a nők hisztiznek többször, hogy nekik gyerek kell mindenáron, mégegy vadbaromtól is, ha nincs jobb.

Mondjuk a férfiak is sokszor erőszakosak a témában, mert a "csodálatos és pótolhatatlan" genetikai állományukat meg a nevet tovább kell vihhi. Vicces, amikor Horváth vagy Kiss nevű érvel ezzel, hogy a nevet tovább kell vinni.

2023. júl. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
A túlnépesedésért elsősorban nem nemek, hanem népek a felelősek, ott, ahol a semmire szülnek 10 meg száz gyereket.
2023. júl. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
30%

2-es, félreérted. Nem hinném, hogy akármelyik nő hisztizik egy 10. gyerekért. Kihordani, megszülni nem egy leányálom ennyi gyereket. Nem azzal van a gond, ha egy nőnek van 1 vagy 2 gyereke.

A túlnépesedés nem európai probléma, nálunk inkább a lakosság elöregedése a gond.

Szerintem egyértelműen a férfiak a felelősek a túlnépesedésért. Ezekben a kultúrákban a nő elég alárendelt a férfinak. És azt sem tudják, hogy hogy kell védekezni. Vagy nem is érdekli őket, vagy talán azt sem tudják mitől lesz a gyerek. Szerintem 4-5 gyerekszülés után a nő boldogan ellene anélkül, hogy a férje rámásszon.

2023. júl. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
55%

#3

Magyarországon nem ez van? :D

A semmire szüli a CSOK-os gyerekeket a sok retardált falusi bivalybasznádi parasztk-va :DDD

A saját erejükből egy gyereket se tudnának tisztességesen szállásolni meg etetni, de nem baj, a CSOK-os putri meg a babaváró "meggyőzi" őket, hogy sz-rjanak a világra 3-4 gyereket, de aztán majd utána mi lesz? :D


Megkockáztatom, hogy annyira nyomorult sorsú nemzedék talán még soha nem született ebben az országban, mint amilyen sorsa ezeknek a CSOK-os külyköknek lesz.

2023. júl. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Dugni lehet, csak gyerek ne legyen annyi.


Ennek semmi köze a férfiassághoz, sőt sokan el is, köttetik magukat.

2023. júl. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, kezdjük ott, hogy honnan szedted ezt az adatot, amit állítasz a kérdésedben?

Azaz hogy a férfiak jobban tagadják a túlnépesedést, mint a nők.

Nomeg azt, hogy anők jobban tagadják a klímaváltozást.


Szóval előbb dobj ezekről valami forrást, máskülönben a kérdésed teljesen értelmetlen.


Én mondjuk még snekivel sem találkoztam, aki tagadta volna a túlnépesedést, de ez az egyéni tapasztalatom. Te ezek szerint rendelkezel valami hivatalos és átfogó statisztikával.

2023. júl. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Az evolúció nem valami intelligens dolog, ami kezd valamit.
2023. júl. 17. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Kezeltetni kellene a mizandriádat.
2023. júl. 17. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Szerinted aki a tulnepesedest ellenzi az a ferfiakat is? Meg is valaszoltad a kerdest
2023. júl. 17. 16:25
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!