Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Milyen ügyért lennétek hajland...

Milyen ügyért lennétek hajlandóak meghalni ? Mi az a pont amikor már bármit be mernetek áldozni ?

Figyelt kérdés

Magánéletileg és politikailag mi az a pont amikor már bármi áron de felvaljatok a konfrontaciot ?


Pl ha valaki meg akarna ölni egy kisbabát és nagyobb nálad és kés van nála akor neki támadnal lesz ami lesz vagy hagynád ?


Vagy ha háború lenne és fel kéne robbantani egy hidat különben atjut rajta az ellenség de te meg a hídon vagy felrobbantanad magaddal együtt?


Vagy ha vadaszgepet vezetsz és elromlik de te a belváros felett repulsz katapultalnal ? És így lehet több tucat embert olsz meg .

Vagy belevezetned a Dunába a géped és csak te halsz meg.


Sok példát lehetne mondani kíváncsi vagyok kinek hol van az a pont amikor képes mindent felaldozni ?



2022. dec. 15. 15:08
1 2
 1/18 anonim válasza:
84%
Ha 15 évvel fiatalabb lennék kapásból azt mondanám, hogy a szerelmemért képes lennék meghalni is de...nincs az a nő. Legfeljebb a mutter, vagy a lánytesó. De idegen nő, eszme, bármi, nem. Nem érdemes másmiatt, másért meghalni. Mocskos egy világ ez srácok ne legyünk ennek a mocskos világnak a mártírjai senki és semmi kedvéért! Másokat ne bántsd de ne hagyd magadat se. És nagy ívben toljál másokra.
2022. dec. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Csak ha a gyerekeimet menteném meg vele, másért nem adnám az életem.
2022. dec. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Semmiért.
2022. dec. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Semmiféle ügyért nem lennék hajlandó meghalni.

A hősi halál befolyásolható idiótáknak való.

2022. dec. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Végig bírnatok nézni hogy valaki megol egy kisbabát ha nem a tiétek?


Nekem.van az a pont mikor all in mondanék mert utána nem érezném.magam férfinek és ez rosszabb mint a halál


Családommon belül enis a lányomert kérdés nélkül meghalnek .

A többiekert kockáztatni de ha biztos halál lenne akor nem .


Ha egy nőt eroszakolna valaki akor is odamennek de meghalni nem de megveretnem magam .


Viszont kisgyerekkert meghalnek mert gyáva embernek érezném magam utána

2022. dec. 15. 15:51
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Családtagokért, páromért max, idegenekért akkor se ha gyerek, vagy hercegnő... Az ilyen hősi halálok nem úgy működnek, hogy ezen kattognak előtte milyen jó lenne hősnek lenni, a pillanat hevében döntesz úgy hogy felaldozod magad inkább, de lehet előtte sose gondolta volna hogy ilyet tenne.
2022. dec. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

"Végig bírnatok nézni hogy valaki megol egy kisbabát ha nem a tiétek?"


És mitől lesz az jobb, ha az illető engem IS megöl meg a kisbabát IS? :D

2022. dec. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

A hősi halált a hivatásos katonákra hagyom, ez az ő munkaköri leírásukban szerepel.

A családomért hajlandó lennék (vagyok) kockáztatni az életemet.

2022. dec. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
A gyerekeimért bármikor megölnék bárkit és az életemet is kockáztatnám értük. Ők még nem tudják megvédeni magukat, ezért ez az én,feladatom.
2022. dec. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, érdemes megfontolni azt a bölcs mondást, hogy a hősi halott is csak halott!

Ügyekért nem érdemes meghalni.

Milyen ügyért lennél képes ÉLNI? Vagyis tenni azért, hogy meg is valósuljon?

Bármikor az életemet adnám a gyerekeimért. Ha úgy érezném, hogy mással nem tudom őket, esetleg a jövőjüket menteni csak az életemmel, akkor simán.

De nem mennék háborúzni azzal, hogy na én most életemet adom azért hogy megvédjem az országot.

Azért mennék, hogy megvédjem és mindent megtennék, hogy életben maradjak közben. Nem akarnék hősi halott lenni, élő győztes szeretnék lenni a végére.

2022. dec. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!