Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Más is fel szokta tenni a...

Más is fel szokta tenni a kérdést magának hogy miért pont Magyarország?

Figyelt kérdés
Nemcsak az a probléma Magyarországgal hogy nincs egy rendes kormánya,nincs rendes vezetés,hanem hogy a nyelvünk sajátos és el vagyunk szigetelve a többi országtól.Mert egy szlovák nyelvet megértenek Ukrajnában,Cseheknél,Oroszban,ugyanígy a horvát vagy szlovén nyelvet,vagy a lengyeleket is jobban megértik mint minket.Az osztrákoknak még jobb,mert a német nyelvet a világon mindenhol beszélik úgy mint az angolt.Mi egyedül vagyunk Európában,a mi nyelvünk nem érti senki.Ha egy magyar nem beszél idegen nyelvet,csak magyar barátai lehetnek,csak Magyarországon tud dolgozni,csak Magyarországon tud ismerkedni magyar nőkkel és férfiakkal.Vagy még így is szerencsések vagyunk?Nincs okunk panaszra?

2022. aug. 23. 18:52
A kérdező szavazást indított:
Szerencsések vagyunk hogy magyarok lehetünk
Nincs szerencsénk azzal,hogy magyarnak születtünk.
Magyarország az egyik legjobb hely a világon,nincs okunk panaszra
Sokan örülnének neki ha egy ilyen országban élhetnének, úgyhogy ne szóljunk egy szót se
28 szavazat
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:
És mostanában sokszor lehetett hallani azt is,hogy Orbán miatt minket már mindenhol utálnak a világban.🙁
2022. aug. 23. 18:53
 2/31 anonim ***** válasza:
70%
Ez a világ a paradicsom, seholsincs ilyen jólét, mint itt.
2022. aug. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
64%

Hát őszintén mondom, hogy elég szánalmas magyarnak lenni.


Majd jönnek a 40-es boomerek, hogy milyen jó itt és máshol meg rosszabb.


Nem.

Angliában, Amerikában és Németországban is vannak rokonaim és annyira el vagyunk maradva, hogy nem értem miért vagyok itt.

2022. aug. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
90%
Meg kell tanulni legalább angolul,akkor lehet külföldi munkát vállalni,külföldi emberekkel ismerkedni,barátkozni.Ha tanulunk,megkönnyítjük a saját életünk.
2022. aug. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
3 szerinted szeretnék,utálnak,vagy inkább sajnálnak minket a külföldiek,ha megtudják hogy magyarok vagyunk?
2022. aug. 23. 19:04
 6/31 anonim ***** válasza:
75%
Még mindig jobban élsz, mint 7 milliárd másik ember.
2022. aug. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
83%
én inkább egy 5.-re szavaznék: szerencsés vagyok, hogy nem születtem még elmaradottabb országba, de szerencsétlen is, mert Európán belül a 2. legfosabb kormánynak a megszakíthatatlannak tűnő uralmát szenvedhetem el
2022. aug. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
De minket tényleg utálnak mindenhol?Sehol nem látnak minket szívesen?🙁
2022. aug. 23. 19:12
 9/31 anonim ***** válasza:
43%

"Angliában, Amerikában és Németországban is vannak rokonaim és annyira el vagyunk maradva, hogy nem értem miért vagyok itt."

Én sem értem, az ilyen miért van itt.

2022. aug. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
80%
8. te játszod a hülyét, vagy ez komoly?
2022. aug. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!