Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Más is fel szokta tenni a...

Más is fel szokta tenni a kérdést magának hogy miért pont Magyarország?

Figyelt kérdés
Nemcsak az a probléma Magyarországgal hogy nincs egy rendes kormánya,nincs rendes vezetés,hanem hogy a nyelvünk sajátos és el vagyunk szigetelve a többi országtól.Mert egy szlovák nyelvet megértenek Ukrajnában,Cseheknél,Oroszban,ugyanígy a horvát vagy szlovén nyelvet,vagy a lengyeleket is jobban megértik mint minket.Az osztrákoknak még jobb,mert a német nyelvet a világon mindenhol beszélik úgy mint az angolt.Mi egyedül vagyunk Európában,a mi nyelvünk nem érti senki.Ha egy magyar nem beszél idegen nyelvet,csak magyar barátai lehetnek,csak Magyarországon tud dolgozni,csak Magyarországon tud ismerkedni magyar nőkkel és férfiakkal.Vagy még így is szerencsések vagyunk?Nincs okunk panaszra?

2022. aug. 23. 18:52
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
64%

Én meg se említem az anyagi dolgokat, már amiatt boldog vagyok, hogy itt nagyjából azonos arányban oszlik el a 4 évszak.

A Kárpát-medence nyújtja az egyik legjobb mérsékelt égövi klímát.

2022. aug. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
33%

Ahogy tarja a mondás,nem a víz a hibás ha kacsa nem tud úszni..

Mert most aafrikában is sok különleges nyelv,albán nyelv is más,meg ugyebár nem kell mondani hogy minden országban más a nyelvezet.

Ez évszázad alatt fejesztették ki,szerinted miért beszélnek spanyolul/portogálul latin amerikában?

mert ők szerezztek területtet,és ott élő népnek nem volt közös nyelvük..

Amúgy a egész kérdés full hülyeség,mert a egész magyar nép ázsiából származik,és egész évszázadok alatt keveredett a hun nép,és így alakult ki a egész nyelvezett..

2022. aug. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim válasza:
76%

2019ben Firenzében egy honnan jöttünk kérdés után az őr/túristairányító, miután megjegyezte, hogy "mi piace molto Viktor Orbán", már emelte is fel a kordont, és jegyellenőrzés nélkül mehettünk be a Pitti palotába. Emellett, mikor mondtam, hogy Magyarországról jöttünk, megszólalt magyarul: Mária országa. Mondanom se kell, az összes magyartudása ennyi volt. Ezzel azt akarom mondani, Orbán egy nagyon megosztó figura külföldön is, és nemcsak utálják, hanem kimondottan sokan szeretik, pedig ők nem az M1et nézik. Engem még nem ért utálat azért, mert magyar vagyok.

Én elvagyok magyarként, szeretnék itt maradni, amíg rá nem kényszerülök, hogy külföldön keressem meg a pénzem. Örülök, hogy beszélem a nyelvet, mert értem Pilinszkyt, Krúdyt, József Attilát. Tudom, hogy trendi utálni, de én szeretem a Balatont. Szeretem a fővárost, és szeretem a vidéket. Valószínűleg, ha mondjuk franciának születek, akkor azt a földet szeretném, azt az irodalmat, és azt a nyelvet, nem mellesleg anyagilag is jobban jártam volna, de én mindent egybevetve szeretek magyarnak lenni, pedig nem vagyok egy Nélküled-fan, nincs az ágyam fölött Nagy Magyarország térképe, és a kokárdát is mindig elfelejtem március 15-én.

2022. aug. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
82%

8

Azért mert a kedves kormányunk olyan hülyeségeket teszt hogy már 21 században polgárpuskaztó...:

Pl:

lmbtq jogainak megsértése

Hülyeség terjesztése lmbtq közösségről (pl:nemi átműtettés óvodásoknál,ami teljes hülyeséG)

soros terv

Stb hülyeség amivel 21 századi emberekkel megutáltattuk magunkat!

2022. aug. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
80%
Ha nem Gyurcsányok meg Orbánok vezették volna az országot az elmúlt 30 évben,most nálunk is lehetne olyan életszínvonal mint Svájcban.Sajnos az MSZP és a Fidesz tönkretette Magyarországot,tönkretették a jövőnket a sok lopással,csalással,hazudozássalMiattuk olyan sz@r ez az ország,amilyen🙁
2022. aug. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
15 igen,nagy hiba volt ezeket megválasztani.Orbán már ötödször miniszterelnök.Ha még 20-szor megválasszák,akkor se lesz jobb úgyse.
2022. aug. 23. 19:31
 17/31 anonim ***** válasza:
24%
Kérdező, te kijártad már az általánost?
2022. aug. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
25%
Orbán is lassan eléri a nyugdíjaskort.Visszavonulhatna már és hagyhatná érvényesülni a fiatal politikusokat.Nem értem miért nem vonul vissza és játszik inkább az unokáival.Miért nem tud olyan lenni mint a legtöbb nagypapa?Ő is jobban járna ha nyugdíjba menne,mi is.
2022. aug. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:
17 kijártam,de ez most hogy jön a kérdéshez?
2022. aug. 23. 19:41
 20/31 anonim ***** válasza:
100%

"most nálunk is lehetne olyan életszínvonal mint Svájcban"

Helyesbítés: ha nem a Horthyk és Tisza-féle igenemberek vezették volna az országot, akkor nincs a sok évtizednyi német és szovjet uralom. Magyarország csak 31 éve önálló állam és 18 éve az egységes Európa tagja. Hogy a toszba lehetne ennyi idő alatt Svájcot csinálni? Édes faŠzom.

2022. aug. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!