Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Az egyetemisták (politikai...

Az egyetemisták (politikai téren) miért akarják mindig és mindenhol (úgymond) "megváltani"/"megmenteni" a Világot az éppen kormányon lévő hatalomtól, pártoktól, emberektől?

Figyelt kérdés
Még akkor is, ha az adott ország(ok) demokráciák?

2022. ápr. 1. 18:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
20%

#10 Nektek fiataloknak mázlitok, hogy köztetek is vannak nálatok értelmesebbek meg az idősebbek között is és együtt többen vannak. Ti fiatalok ugyanis ész nélkül rohantok visszaszavazni megint azokat a hatalomba akinek köszönhetően pont a fiatalok munkanélkülisége ugrott meg 25%-ra, a fiatalok életkezdési lehetőségeit tették tönkre a devizahitelekkel, az összes támogatás megvonásával, a privatizációval, a kórházeladással, a kötelezően bevezetett mindenkire kirótt tandíjjal.

Nagy mázlitok, hogy kevesebben vagytok és most a folyamatos javulás évtizede után azt sem tudjátok milyen jó dolgotok is van ahhoz képest amikor azok voltak kormányon akiket újra oda akartok juttatni.

2022. ápr. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Te milyen folyamatos fejlődésről beszélsz 2010 óta?


Hol élsz Te ember?


Jártál Te mostanság nyugati országokban? Ha jártál volna nem ezt mondanád!


Fényévekre el vagyunk maradva!


A Fidesznek 12 éve volt 2/3-dal nyugati, európai országgá tenni Magyarországot! Minden lehetőség a kezükben volt! Nem kellett volna lopni és akkor nem itt tartanánk! Európa szégyenfoltja vagyunk!



Menj inkább állj sorba a krumpliért, úgy is csak ennyibe néz a nagy Vezéred!


Majd ha nem lesz fiatal aki megtermelje a nyugdíjad, mert az összes elhagyja a süllyedő hajót majd akkor kapcsoljátok le a villanyt és lehet bégetni!

2022. ápr. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
54%

Egyébként ha tudni szeretnéd én 22 éves vagyok, a Fidesz kormányzása alatt szocializálodtam, nőttem fel.


Nem emlékszem mi volt a 2010 előtti időszakban és tudod mit NEM IS ÉRDEKEL! 2022 van engem az érdekel most mi van, most hol tart az ország, nem pedig mi volt 12 éve! Jelenleg pedig egy mocskos korrupt ország vagyunk, az EU szégyenfoltja. Ha a Fidesz 12 évnyi kormányzás után annyit tud mondani, hogy "Gyurcsány" az magukat minősíti, meg volt a lehetőségük elszámoltatni másképp kormányozni, nem tették meg! Innestol kezdve nem érdekel mi volt Gyurcsány alatt, az érdekel mi van most, és mi lesz az elkovetkezendo 10 évbe! Igen és ha kell ki fogok költözni külföldre, ahol ugyanazzal a munkával anyagi megbecsülést fogok kapni (igen, tudom ott sincs kolbászból a kerítés), DE ami ebben az országban folyik az szégyen! Aki ezt nem látja az álljon be a sorba és bégesen és mutogasson Gyurcsányra, azzal előrébb lesztek!

2022. ápr. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
38%

#13 "Nem emlékszem mi volt a 2010 előtti időszakban és tudod mit NEM IS ÉRDEKEL! "

Hát, ezzel szépen meg is mutattad, milyen "okos" meg "felkészült" is vagy te.

Szóval a valóság nem érdekel és arra vered magad, hogy mennyivel okosabb is vagy te mint az öregek, hogy felülsz a kampányszövegeknek. Szóval attól vagy te nagyszerűbb, hogy minden tényt, megtörtént eseményt, adatot mellőzöl, nem is érdekel, mert neked azt mondták a propagandában, hogy majd mindent sokkal jobban fognak csinálni.

Értem. Gondolom te vagy az is aki elhiszi, hogy majd kevesebb adót kell fizetned úgy hogy adót emelnek, hogy majd jobban fogsz élni ha piaci alapon lesz majd az ára a rezsidnek és a napenergiával ki lehet váltani a földgázt.

Nagy-nagy mázli, hogy a gyerekeim nálad mérföldekkel értelmesebbek voltak már 10 évesen is. Bár nem túl nehéz feladat.

2022. ápr. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
42%

#14 Remélem majd rátok rohad az egész jelenlegi politikai rendszer, ragadjatok le ahol vagytok.


Majd az utolsó kapcsolja le a villanyt, ha majd nem lesz ki fizesse a nyugdíjad! A romák nem fogják neked kitermelni megnyugtatlak. Akinek van egy cseppnyi esze is elhagyja ezt a süllyedő hajót a magad fajták miatt.


Csak mellékesen a miniszterelnököd saját szájával mondta reggel a Kossuth rádióban, hogy mély gazdasági válság várható!



Az a lényeg, hogy hatósági áras a csurkefarhát! Egészségedre! Én nem kérek belőle!

2022. ápr. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!