Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Eddig nagy bűnnek számitott a...

Eddig nagy bűnnek számitott a hazafiasság ,a nacionalizmus. Nem furcsa most egy kicsit ,hogy megint elkezdődött ,hogy így a népem meg úgy a népem???

Figyelt kérdés
De érdekes ,hogy ez mindég a háború előtti időkben kezd el felerősödni.Azelőtt ,ha valaki nagy magyar ,ukrán vagy orosz volt, azonnal rossz szemmel néztek rá.Most mi történhetett...
2022. márc. 24. 17:34
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:

20:

Én csak kérdeztem mit értesz rens alatt. Így, hogy a szó szerinti rendet, nos épp a nálunk liberálisabb országokban nagyobb a rend, nézz el a nyugat-európai, különösen az észak-európai országokba.

2022. márc. 25. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 tobas ***** válasza:

"Komolyan nem érted mi a rend???"


Miért kellene? Ez egy szubjektív dolog, ami mindenkinél mást jelent, ami nálad rend az simán lehet, hogy nálam még nem.

2022. márc. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 A kérdező kommentje:

Amiket felsoroltam szerinted szubjektív?

Mindennek van rendje és módja.

Még a nőnek és a férfinak is van egy egészséges természetes szerepe.Amint a nő meg a férfi azt túl lépi, a férfi el kezd nőiesedni , a nő elkezd férfiasodni.

2022. márc. 25. 16:39
 24/51 anonim ***** válasza:

23:

Amiket felsoroltál, azok praktikus dolgokról szóltak, a férfi és női szerepekben már rengeteg a szubjektív tényező. Hogy egy példát mondjak, az a nézet, hogy a férdi rejtse el az érzelmeit, van aki szerint a férfi szerep része, mások szerint nem, csak kutlurális hatás.

2022. márc. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 A kérdező kommentje:
Szerinted a férfi és a nőnek nincs természetes viselkedése??
2022. márc. 25. 17:18
 26/51 A kérdező kommentje:

Praktikus lenne az ,hogy ne szutykos vizet igyál??

Hát szuper...:))

2022. márc. 25. 17:19
 27/51 A kérdező kommentje:
Még jó ,hogy vannak még berek akik a renbdért tesznek.Ha rád kéne várni ,barátom már a wc ből kéne inni...
2022. márc. 25. 17:24
 28/51 anonim ***** válasza:

25:

Van, de csak egs kis részhalmaza az emberi viselkedésnek, ami nem közös, ezért kérdeztem, mire gondolsz konkrétan.


Úgy értem, hogy praktikus dolgok, hogy konkrét fizikai rend, mint rendben tartom a kertem. A kezdetektől fogva azt akarom kiszedni belőled, hogy ezen túl, átvitt értelemben mit értesz alatta. Pl. a nő és férfi viselkedés szerintem nem tartozik a rend kategóriába, de várom mit értesz ez alatt.

2022. márc. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 A kérdező kommentje:

A kertet is rendben kell tartanod ,ha akarsz termeszteni...

Nem értem mit akarsz nekem bemesélni.

Van csak A MEGOLDÁS meg van millió egy ideglenes megoldás, ami szépen lassan leront mindent.

A színskálával lehet leginkább megérteni.Van a fehér, az a megoldás.Az összes többi pedig csak ideglenes megoldás egy gondra.És minnél tovább húzzuk az ideglenes megoldásokkal, annál nagyobb bajt okozunk.

2022. márc. 25. 18:01
 30/51 A kérdező kommentje:

Hát tisztázd le a nő és a férfi viselkedése szerinted miből áll??

Vagy úgy gondold a peckó meg punci csak úgy termett ,és aztán megpróbálkoztak, és jééé...pont beleillett??

2022. márc. 25. 18:04
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!