Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Meddig fog tartani ez a BLM...

Meddig fog tartani ez a BLM térdelés a futballmeccsek előtt?

Figyelt kérdés
Ártatlan kérdés, semmi provokáció nincse benne. Véleményem szerint a megemlékezéseknek nem szabad az örökkévalóságig tartaniuk. Maradona halála miatt sincs már megemlékezés a Napoli meccsek előtt.
2021. szept. 4. 10:56
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
71%

#10


"A BLM mozgalmat rengeteg olyan fekete esete ihlette..."


A liberális média pedig az erre szánt idő 90%-ban foglalkozott a kedvenc drogos bűnözőtökkel, 10% pedig jutott mindenki másnak. Na ezen tessék elgondolkozni. Mégis miért várod el, hogy bárki is lelkesedjek egy ilyen ocsmány médiaesemény iránt?


"...Ti tettétek azzá"


Én aztán biztosan nem. Aki meg azzá tette, javarészt az élteti a térdepelést is.


" egy bűnözőnek is vannak emberi jogai"


Miért, ki mondta, hogy nincsenek?

2021. szept. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
51%
Nem tudom, de nagyon visszatetsző!
2021. szept. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
48%

#12 " Mert a valóságról nem hajlandó tudomást venni, ahol fekete szülők még mindig hosszan el kell beszélgessenek gyerekeikkel arról, hogy mit csináljanak, ha rendőrrel találkoznak és túl akarják élni, míg egy fehér szülőnél ez ritkán probléma."

Csakhogy nekünk ehhez itt Európa közepén az ég világon semmi közünk. Nálunk soha nem volt a feketékkel szemben sem előítélet, sem megkülönböztetés. Nem tartottunk fekete rabszolgákat, nem volt bőrszín szerint elkülönített mosdónk és nálunk nem ülnek 80%-ban feketék a börtönökben.

Hagy legyen már ez az ő magánügyük, hogy mit kezdenek vele Amerikában, ha egyszer ez amerikai probléma!

2021. szept. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
0%

"Miért, ki mondta, hogy nincsenek?"


Nem tudom. Ahányszor szóba jön a BLM, ti kezditek el állandóan felsorolni George Floyd bűnlajstromát. Mondom, én rasszistáktól nem várok el logikus gondolkodást.

2021. szept. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 A kérdező kommentje:
Neked erősen korlátolt a felfogásod vagy szándékosan csinálod? Az a kérdés, itt Magyarországon egy futballstadionban miért jön szóba a feketék elleni rasszizmus? Ha nem hoznák fel, senki sem háborogna, nem érint minket, provokációnak fog hatni, amit egyesek nem viselnek úgy, ahogy kéne. Akció-reakció kérdésköre.
2021. szept. 4. 14:11
 26/38 anonim ***** válasza:
57%

#24 "Ahányszor szóba jön a BLM, ti kezditek el állandóan felsorolni George Floyd bűnlajstromát."

Mert láthatólag nem fogod fel, hogy egy bűnözőről van szó, aki ellenállt a rendőri intézkedésnek, veszélyeztette rendőrök életét, testi épségét amikor pont amiatt akarták bevinni, mert egy bűnöző.

Olyan embernek a jogait véded, aki terhes kismamát fenyegetett késsel hogy kirabolhassa, aki kábítószereken élt és bármit elkövetett volna. Szemben a rendőrökkel, akik meg pont téged védenének a te akaratodból az olyan bűnözőktől, mint Floyd.

Erre te belerúgsz a rendőrökbe, amikor a munkájukat végezték és éltetsz egy gazembert akitől éppen a hozzád hasonlókat védték volna.

2021. szept. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
57%

#24


Én végigolvastam a fórumot és itt egyedül te tettél rasszista kijelentéseket.

Az utolsó mondatoddal egyetértek, de kiegészíteném, hogy semmilyen gondolkodásra nem számítok a fajtádtól.

2021. szept. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
0%

25: Magyarországon nincs rasszizmus? Rendőri túlkapások? Ezért nem hiszem el, hogy én lennék én itt a rasszista, aki leragadt a bőrszínnél. Igen, Magyarországon George Flyodhoz hasonló bőrszínű ember leginkább cserediákként vannak jelen. Tehát semmi probléma nincs ebben a lehető legjobb országban.

Mintha nem éppen egy 7 éve zajló migránsellenes uszító kampány sűrűjében lennénk. Mintha a cigányüldözésnek nem lenne évszázados történelme. Mintha a szélsőjobboldalt összekovácsoló egyik legerősebb narratíva nem egy 2006-os rendőri túlkapás lenne.


26: Megölni a magatehetetlen gyanúsítottat nem alapvető emberi jog.

2021. szept. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 A kérdező kommentje:
Ha így látod, akkor látnod kellene azt is, hogy ezekkel a rasszizmus csak erősödik és elfajul.
2021. szept. 4. 14:45
 30/38 anonim ***** válasza:
0%
Mesélj, hogy lehet megszelídíteni azokat a ronda rasszistákat. Minden kisebbségi viselkedjen olyan mintapolgárként, ahogy senki sem viselkedik? Csak nagyon halkan és nagyon udvariasan mondja el, ha valami fáj? Reménykedjen, hogy nem találják ki, hogy már megint nincs rajta sapka?
2021. szept. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!