Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Liberálisok ti térdeltek az...

Liberálisok ti térdeltek az EB meccsek előtt?

Figyelt kérdés
Akár egy kocsmában vagytok akár otthon a TV előtt, letérdeltek? Kimutatjátok szolidaritásotokat a rasszizmus ellen?

2021. jún. 14. 11:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
47%
Kimutatom a szolidaritásomat Szájer Józseffel.
2021. jún. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
65%
Én nem, de nem is mocskos n.gezek, ha valaki megteszi, mint a kifogástalan modorú nemzeti-keresztény-konzervatív úriemberek.
2021. jún. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
68%
Még provokációnak is szánalmas.
2021. jún. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
69%
Nekem elég ha meghallom, hogy foci,már hányingerem van. Ja, nem vagyok liberális, csak ki nem állhatom a focit. Annó még tesiből is meghúztak, mert nem voltam hajlandó szaladgálni a tök után.
2021. jún. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
52%

Nem, de Putyin, Erdogan, Micimackó előtt sem térdelek le segget nyalni, mint Orbán és sleppje.

És nem veszem a magyarság elleni provokációnak azt, ha az ellenfél játékosai letérdelnek akárki melletti tiszteletük jeléül. Mit zavar az engem, ha akár a négerek, akár a klingonok mellett vállalnak így szolidaritást?

2021. jún. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
46%
Nem tudsz olvasni, vagy nem tudsz magyarul? A "nem" az nem.
2021. jún. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
7# Hát igen a sok kamuliberális. Nyugaton mindenki csinálja, nyilvánosan is, tüntetéseken stb, itt meg senki. Ennyit ér nektek a szolidaritás a rasszizmus ellen... és még otthon se térdelsz a TV előtt ahol aztán senki nem látná...
2021. jún. 14. 12:16
 8/15 anonim ***** válasza:
44%
Kérdező, meggyőződésem, hogy az állapotod gyógyítható. Javasolnám a grátzi klinikát, de ott egy kiemelt beteg esetében már igazoltan nem értek el javulást sajnos.
2021. jún. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
26%
Nem követem az EB-t, épp azon bosszankodtam ma reggel munkába jövet, hogy a szükséges felújítások miatt is vannak korlátozások, amit elfogadok, mert azok fontosak, és meg kell csinálni, erre még az EB miatt is június végéig, köszi... Lassan azért kell otthoni munkavégzést igényelni, mert nem tudok a lezárások/terelések miatt bejutni a munkahelyemre Budapesten belül.
2021. jún. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Micimacko67 ***** válasza:
23%
Kérdező, te mikor és ki előtt térdeltél utoljára? Jól érzem, hogy némi/nemi melegség árad belőled...?
2021. jún. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!