Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Liberálisok ti térdeltek az...

Liberálisok ti térdeltek az EB meccsek előtt?

Figyelt kérdés
Akár egy kocsmában vagytok akár otthon a TV előtt, letérdeltek? Kimutatjátok szolidaritásotokat a rasszizmus ellen?

2021. jún. 14. 11:43
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
11# Számonkérni a képmutatásotok mióta melegség? Én nem vagyok liberális, tis szoktatok térdelni, ahogy nyugaton is már milliók megtették, sőt rendőrök, hatósági szervek, liberális politikusok, most az EB-n csapatok, miért vagy ideges csak mert számonkérem hogy ez nálatok miért nincs meg? Neked csak egy térdelés, de ha ennyien kimutatják a szolidaritásukat azzal már lehetne küzdeni a rasszizmus ellen ami a ti hitvallásotok, ezért nem értem mi ez a felháborodás, nyugaton (ami kb a minta képetek) a térdelés teljesen bevett dolog nálatok, még a legmagasabb politikai szinteken is.
2021. jún. 14. 14:41
 12/15 Micimacko67 ***** válasza:
30%

Csak két pici észrevétel...

Azt mondod "számonkérsz"...tudod volt ilyen korábban is! Nemzeti Számonkérőszék volt a neve...eléggé sok ember életét vették el...


Ami meg az én "hitvallásomat" érinti...igen, nem értek egyet a rasszizmussal! Mert annak én is, te is lehetsz áldozata...

Emlékszel még a "Magyar ne lopj" feliratra Bécsben?

2021. jún. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Alex Fly ***** válasza:
63%
Én speciel konkrétan leszarom az egész EB-t a meccsekkel együtt...
2021. jún. 17. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
12: Nem volt ilyen felirat, legenda. Ők tényleg loptak: vesztes államként ellopták az Őrvidéket tőlünk, holott az osztrákok akartak háborút a lelőtt magyargyűlölő Habsburg főherceg miatt.
2023. júl. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Micimacko67 ***** válasza:
#14, nem igazán vágom amit leírtál! Ha jól tudom 1914-ben Osztrák-Magyar Monarchia volt! Így a lelőtt főherceg, magyar trónörökös is volt! Ami meg az "elrabolt" Őrvidéket illeti, hálát adhatnak az úrnak az ott élők, hogy ma is Ausztriában élhetnek és nem itt ebben a félfeudális, uram-bátyám világban!
2023. júl. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!