Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Van olyan esetet, amikor a...

Van olyan esetet, amikor a liberálisok a magyarok mellé álltak volna bármilyen külföldi vitában?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy akár milyen külföldi esemény történik, ahol szembekerül a magyarság egy másik nemzettel, ott a liberálisok szinte mindig az ellenfélnek adnak igazat.

Itt van a hullarészeg Rezesova vagy a temetős eset Romániában, egyszerűen nincs olyan, ahol a magyarok mellé álltak volna.

Van még egy olyan ország, ahol ilyen a baloldal, hogy ennyire gyűlöli a saját népét?


2020. dec. 10. 09:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
27%
És ha gyűlöljük a magyarokat mi van? Okkal lehet titeket gyűlölni... én már nem is tartom magamat magyarnak annál cikibb nincs a világon.
2020. dec. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
64%
#1 Hát, az ilyenek mint te tényleg szégyenkezésre adnak okot. Sajnos közöttünk több ilyen szégyenteljes alak van aki a saját nemzetét is köpködi és lenézi, de benyal más idegen nemzeteknek, így nem csoda ha rossz hírünket keltettétek.
2020. dec. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
70%
Kicsit jobban kellene tájékozódni, nem csak egyoldalú forrásokból.
2020. dec. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

"Van olyan esetet, amikor a liberálisok a magyarok mellé álltak volna bármilyen külföldi vitában?"

Ez attól függ mit értesz "magyarok" alatt.

Amikor gyurcsány és kormányzata ellenében próbáltak az EU parlamentjében valamiféle támogatást szerezni a 2006-os rendőri brutalitás ügyében, akkor a liberálisok egyhangúan a magyar kormány és gyurcsány oldalára állva jelentették ki, hogy nincsen semmi látnivaló, nem ítélhetik el az "országot" - akkor persze az egész országról volt szó és nem a kormányról.

2020. dec. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
20%
Mi mellé kellene kiállni? Nincs már haza, nemzet, csak egy darab föld, tele acsarkodó, gyűlölködő emberrel. Az egyesnek igaza van.
2020. dec. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
68%
Azt a népet, aki gondolkodás nélkül szavazgat saját kifosztóira, nem szokás tisztelni.
2020. dec. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
2# Ha rajta múlna Trianonkor még Magyarországot is megszüntettem volna. Akármikor "benyalok" a nyugatnak kérés nélkül teljesítem minden parancsukat, mert ők gazdagok tehát jobbak nálunk.
2020. dec. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
50%

én értem a kérdezőt, sajnos ez a tapasztalat, hogy NINCS ilyen. Mindig csak Magyarország ellen szavaznak, döntenek, állnak satöbbi, satöbbi.

Van olyan ország, ahol a bal, liberális oldal jóval normálisabb.

A mieink szégyenfoltja az országnak, külföldi oldalakon hamis információkkal próbálják hazájukat lejáratni... és ezekre szavaznak.. borzalom. Az ilyen emberek vajon a saját barátaikat, családjukat is így elárulják?

2020. dec. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Persze! A személyes juttatásaik feljebb tornászásakor maximális mindig az egyetértés.
2020. dec. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A baloldal elvileg nemzetköziségben hisz, a liberalizmus eredetileg a nacionalizmusnak nem volt elletéte, sőt a kettő kéz a kézben járt (XIX. században). A mai magyar baloldal és "liberálisok" elődei számára a nacionalizmus volt a fő ellenség, amit a jobboldallal azonosítottak. Ez régen volt, de "továbböröklődött". A Kádár-korszakban is erre nevelték az embereket, hogy itt ezer évig minden sz.r volt, és 1945-ben "felszabadultunk". A határon túli magyarok létezése vagy Trianon tabu téma volt.

A legtöbb (főleg szomszédos) országban ez nem így van, egy román, szlovák baloldali vagy liberális nem viselkedik így az országával szemben, többnyire.

Olyat csak a magyar baloldaliaktól tapasztaltam, hogy szerintük mindig az "ellenségeinknek" volt igaza, történelmileg is meg a jelenben is. Ha a szlovák rohamrendőrök magyar szurkolókat vertek, akkor is a szlovák rendőrök voltak számukra a jó arcok stb. A magyarság meg szerintük jogosan bűnhődik örök időkig minden kisebb és nagyobb történelmi bűnéért.

Ebben benne van sokaknál a kisebbrendűségi érzés is, mások meg úgy viselkednek, hogy ők itt a "fejlett Európa", a Nyugat helytartói, akik kénytelenek a "hülye magyarok" között élni, és jelzik minden megnyilvánulásukkal, hogy őket ne keverjék össze ezekkel a magyarokkal, ők különbek, csak balszerencséjükre Magyarországra születtek, de igazából ők elsőosztályú világpolgárok lennének.

2020. dec. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!