Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Barátom belépett egy pártba,...

Barátom belépett egy pártba, most már képviselőjelölt. Amióta politizál, sokat változott a viselkedése. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Semmi bajom nem lenne a politikával, csak már annyiszor hallom, hogy már kezdem megutálni. Barátom teljesen megváltozott és én vagyok a bunkó, ha más véleményen vagyunk. Ez lett az élete értelme, ennek él, ezt látom rajta. Régebben jól meg voltunk együtt, mostanában már alig találkozunk. Megemlítettem neki ezt a változást, de én vagyok a hülye. Mit lehet csinálni, hogy újra a régi legyen? Ha akkor így ismertem volna meg, szóba sem álltam volna vele...


21/L


2010. aug. 25. 17:03
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
50%
Kedves kérdező, még 4 évet bírj ki. Akkor úgyis vége lesz a szerelmed pártjának, mint a botnak.
2010. aug. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
58%
Ja, a kérdező első kommentjéből nekem is leesett, hogy jobbikos lett a tag :) Hát mondom én, akármelyik pártba lépett is be, vagy teljesen megszállja a párttagság, vagy kiábrándul. Arany középút (vagyis, hogy visszatér a régi kerékvágásba, de mellette még a párttal is foglalkozik, ahogy ideje engedi) nincs.
2010. aug. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Szoktam segíteni neki, ha megkér, de szeretnék valami mást is csinálni ezen kívül, csak hogy őt nem érdekli igazán semmi. Mennék kirándulni, színházba vagy akárhova, csak ne politizálás meg kocsmázás legyen.
2010. aug. 25. 18:01
 14/24 anonim ***** válasza:
52%

Erre mondják hogy karrierista. Ha már most van amit előrébb helyez a szerelemnél, akkor ez később se fog változni, mindig csak a második vagy harmadik leszel... Ha te nem vagy ilyen beállítottságú, akkor hagyd ott, és keress egy olyan fiút akivel élvezni is tudjátok az életet...

Sok sikert!

2010. aug. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy régen nem volt ilyen. Mindenféléről el tudtunk beszélgetni,nem volt semmi veszekedés,mert mostanában néha bunkó stílusa van. Másképp is beszél velem.Volt, mikor beszéltem, akármitől is, láttam, hogy máson gondolkodik közben, a politikán. Nem vagyok túl lányos, nem nyávogok, nem zaklatom minden aprósággal, mégis én vagyok a bunkó, ha véleményt nyilvánítok róla, de ő engem leszólhat. Olyan, mint ha lenézne.
2010. aug. 25. 18:40
 16/24 anonim ***** válasza:
39%
Jó lenne ha elbeszélgetnél vele és rájönnél az igazságra.Az itteni hozzászólók csak ki akarnak szúrni egy Jobbikossal.
2010. aug. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Ő nagy hungarista, a magyarokért küzd. De túlzottan is...
2010. aug. 25. 19:14
 18/24 anonim ***** válasza:
20%

Barátod szektatag (a jobbik egy szekta).


A szektatagoknak küldetéstudatuk van és lenézik a nem-szektatagokat, akiknek "céltalan az életük", blablabla.


Vicces és érdekes egy szektatag, úgy 15 percig, utána kezd unalmassá válni.


Ne aggódj, 2-3 éven belül a barátod kiábrándul, a pártja szét fog esni.

2010. aug. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Ennyi ideig tart szerinted? Már most kezdem unni...
2010. aug. 25. 20:04
 20/24 anonim ***** válasza:
44%

Ha már most ijen,akkor el se vedd,mert ha összeházasodtok és még gyereketek is lesz akkor szörnyű lesz.

Egy Jobbikos,míg hazaáruló nem leszek!

2010. aug. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!