Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Barátom belépett egy pártba,...

Barátom belépett egy pártba, most már képviselőjelölt. Amióta politizál, sokat változott a viselkedése. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Semmi bajom nem lenne a politikával, csak már annyiszor hallom, hogy már kezdem megutálni. Barátom teljesen megváltozott és én vagyok a bunkó, ha más véleményen vagyunk. Ez lett az élete értelme, ennek él, ezt látom rajta. Régebben jól meg voltunk együtt, mostanában már alig találkozunk. Megemlítettem neki ezt a változást, de én vagyok a hülye. Mit lehet csinálni, hogy újra a régi legyen? Ha akkor így ismertem volna meg, szóba sem álltam volna vele...


21/L


2010. aug. 25. 17:03
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
70%
Várj türelmesen. Majd kiábrándul a pártjából, akármelyikbe lépett is be.
2010. aug. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
De olyan lett, mint aki meg akarja menteni a magyarokat, minden mást letojva.Egyre mélyebben megy bele az egészbe. Ha kiábrándulna a pártból, biztos vagyok benne, hogy alapítana újat...
2010. aug. 25. 17:17
 3/24 anonim ***** válasza:
43%
Miért baj az,ha van valamilyen célja, nem csak a semmiért él a világban? Neked az lenne a dolgod, hogy mellé állj,és támogasd.
2010. aug. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
80%
hagyd ott,a későbbiekben neked is ott kell mosolyognod mellette,fotózásra menni meg kampányolni,hogy jó példát mutasson.....
2010. aug. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
66%

Várj csak, kitalálom a párt nevét...


Ugye j-vel kezdődik ?


:D :D :D

2010. aug. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
24%
Neked támogatnod kéne.Nem véletlenül mondja rád hogy bunkó valószínűleg meg van az oka.
2010. aug. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Én nem fogok elmenni semmilyen fotózásra vele, mert nem fogok megváltozni a sok hülye miatt, hogy ne szóljanak le. Meg van az én stílusom, véleményem, nem változtatok, nem is tudnék, mert akkor hazudnék...

Na meg én lennék a hibás, hogy szégyenkezik miattam, lefasisztázzák, nácizzák, stb.

2010. aug. 25. 17:38
 8/24 A kérdező kommentje:
Valami esemény (számomra rossz) történt, azt mondta, letojja. De tényleg a politikán kívül nem érdekli semmi. Az miatt képes nem aludni, de miattam nem tenne ilyet például soha...
2010. aug. 25. 17:39
 9/24 A kérdező kommentje:
Vagy más miatt sem...
2010. aug. 25. 17:40
 10/24 anonim ***** válasza:
60%
J-vel kezdődik obbik-kal végződik???
2010. aug. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!