Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erröl?

Mit gondoltok erröl?

Figyelt kérdés

Megoldás lenne a magyar válságra, és más országoknak való kiszolgáltatottságra az, ha mondjuk a magyar emberek jelentös része csak magyar terméket vásárolna?


Gondolok itt arra, hogy ezzel fellendülhetne a magyar gazdaság. Ha fellendülne a magyar gazdaság, több munkahely lenne. Ha több munkahely lenne, akkor nem kellene /lehet ész nélkül munkanélküli segélyt osztani, hiszen elméletben nem lennének munkanélküliek, értsd, aki akar, az dolgozhat, aki nem akar, az meg ne kapjon "fizetést" azért, hogy otthon ül.


Vagy rosszul látom?


2010. aug. 20. 12:18
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
12.53: Nem tudom, mi történne, de érd be annyival, hogy megvalósíthatatlan, megszervezhetetlen. Nézz már körül egy kicsit magad körül! Kivel, hogy kezdenéd?
2010. aug. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

71%os Te autentikusabb vagy ebben a témában mint én-a hozzászólásaid alapján legalábbis- úgyhogy inkább neked kellene javasolnod.Az rendben van hogy mi itt nem fogunk világot váltani,de azért véleményt lehet formálni!

Egyébként lenne ötletem...

2010. aug. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!