Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mennyire vagytok politikailag...

Mennyire vagytok politikailag korrektek?

Figyelt kérdés
Én nagyon, olyan szinten, hogy már nagyon beszélni sem merek nehogy azt mondják, hogy megsértettem valakit.

2020. nov. 6. 09:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire.
2020. nov. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
Én 100%-ban korrekt vagyok. Utálom a fideszt és a migránsokat és soha nem is mondok mást.
2020. nov. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
47%
Lehetőleg semennyire.
2020. nov. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én viszonylag annak tartom magamat.

De sajnos sokan nem korrektek, még akkor is igazat adnak a maguk butaságának ha ölni kell érte.

2020. nov. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%

Egyáltalán nem, a szólásszabadság híve vagyok ami pedig a politikai korrektség ellensége. A píszí nem más mint egy véleménydiktatúra amely még a "normál" cenzúránál is rosszabb mert orwell-i módon rávesz téged hogy önmagadat cenzúrázd mielőtt egyáltalán kinyitnád a szádat. Ráadásul az elfogadott és nem elfogadott szavak és kijelentések közti íratlan határ folyamatosan változik, ahogy a definíciók is (pl. hogy mi számít erőszaknak) amikkel vagy tisztában van az ember vagy kikiáltják mindenféle bigottnak. Így válik az egész modern boszorkányüldözéssé ami miatt nyugaton sok helyen az állását is elvesztheti az ember.

Egy olyan párt mögé pedig amely ezt támogatja soha nem fogok beállni amíg élek.

2020. nov. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
21%
A politikai korrektség gyakorlatilag udvariasságot jelent. Szerintem én ennek igyekszem megfelelni, remélem sikerül is.
2020. nov. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
52%
"A politikai korrektség jómodornak színlelt fasizmus" George Carlin
2020. nov. 7. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Semennyire.

Én meleg vagyok, az egyik barátosném kövér. Szrrá oltogatjuk egymást e miatt.

pl. ő amikor ideges vagyok rá valami miatt és megmondom a magamét: "Jó van már szivárványhiszti!"

Én meg pl.: "Ne aggódj, szeretlek, az én szívemben hatalmas helyet foglalsz, kitöltöd teljesen."

:D

imádjuk egymást, a P.C egy baromság

2020. nov. 13. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!