Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mért kell nekünk a liberális...

Mért kell nekünk a liberális jogállamiságból?

Figyelt kérdés
Nyugaton akkora jogállamiság van, azoknak akiknek nem fehérek hterók és keresztények. Ameddig nálunk szólásszabadság van, amelyel mindenki élhet, addig nyugaton lassan ez nincs meg a migrációs hullám miatt. Még nálunk peticiót írnak és pert indítanak ha Jézusról készítenek karikatúrát [link] addig nyugaton ezt a muszlimok azonnali kivégzéssel jutalmazzák ha Mohamedet karikatúrázzák ki. [link] Ha ez mind nem lenne elég, még nekünk Kelt Európaiaknak azonnal munkába kell állni nyugaton, addig a 2015-ben érkezett mingránsok fele állt munkába 5 éven belül, és nagyon jelentős állami támogatást kaptak. [link]

2020. okt. 30. 16:39
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
36%

Ki mondta,hogy kell?


Sem migránsokra, sem lmbtre, sem pedig olyan entitásokra nincsen szüksége az országnak, akik nem tudják eldönteni, milyen neműek.

2020. okt. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
26%
Mert Brüsszel azt mondja! Csak az nem érdekli őket, hogy nekünk más a véleményünk.
2020. okt. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
77%

Sajnos ez nem kompenzálja azt, hogy az illiberális dübörgő gazdaságunkban, a bérek és az életszínvonal az EU alján van és a forintban félretett pénzünk január óta több mint 10 százalékot veszített az értékéből az euroval szemben. Persze ilyenkor azzal jönnek a fidesz fanok hogy itt forintban kell fizetni a boltban.

Ez igaz, de a bolt az áruk nagy részét euroért veszi külföldön.

2020. okt. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
3. Nem is kell hogy kompenzálja, én most más értékekről szeretnék vitát folytatni. Nekem az is elég hogy hosszú idő óta többen jönnek vissza mint elmennek, és szerintem ennek a migrációnak is sok köze van. [link]
2020. okt. 30. 17:16
 5/36 anonim ***** válasza:
85%

"3. Nem is kell hogy kompenzálja, "


Lőrinc te vagy az ?

Van aki a fizetéséből él és nem túlárazott állami közbeszerzésekből.

Nekik minden forint számít.

Ha nem tud a gyereknek hó végén csokit venni akkor nagyívben szarik a migránsokra.

2020. okt. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
57%
Itt lenne az ideje, hogy népszavazzunk az huxit-ről és belépjünk az új-szovjetúnióba.
2020. okt. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:
Már ott vagyunk.
2020. okt. 30. 17:42
 8/36 anonim ***** válasza:
100%

Most akkor létező kifejezés a jogállamiság,vagy nem?!?

Én már nem tudom követni...

2020. okt. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
31%

"Sajnos ez nem kompenzálja azt, hogy az illiberális dübörgő gazdaságunkban, a bérek és az életszínvonal az EU alján van "


Most ezt úgy mondod mintha bármikor is előfordult volna hogy nem az EU alján voltunk.

2020. okt. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
70%
A "jogállamiság" erőltetése csak arról szól, hogy az uniós támogatások útja követhető legyen és a visszaélések büntethetők legyenek. A többinek semmi köze hozzá.
2020. okt. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!