Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Akik szerint a koronavírust...

Akik szerint a koronavírust nem az USA alkotta meg, azok mit mondanak az ez ellen szóló érvekre?

Figyelt kérdés

A vuhani katonai világjátékokon miért nem vettek részt amerikaiak?

Miért tartóztatta le az FBI Charles Lieber, vuhanban is dolgozó, amerikai biológust?

Miért állította Luc Montagnier, hogy a covid természetes úton nem jöhetett létre? Luc Montagnier 2008-ban Nobel-díjat nyert a HIV kutatásáért.


2020. máj. 27. 14:22
1 2 3 4 5
 41/47 A kérdező kommentje:
Csak már más kérdésnél is volt, hogy hozzak forrást erre, hozzak forrást arra, majd mikor mindegyikre hoztam forrást, a válaszoló eltűnt.
2020. máj. 27. 21:06
 42/47 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nyilvánvalóan nem kitaláltad ezeket, így 10 másodperc lenne belinkelni, hol olvastad. Sokat nem kockáztatsz, már így is sokkal több időt pazaroltál el a duzzogásra.
2020. máj. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 A kérdező kommentje:
Rendben, akkor sorold fel az összes dolgot, amikre kérsz hivatkozást, én azokra hivatkozni fogok. De azokra, amikre utólag jössz rá, nem fogok hivatkozást hozni.
2020. máj. 27. 21:12
 44/47 A kérdező kommentje:

"lenyom egy "nem vettek részt," "ok, részt vettek, de csak páran," "ok, sokan vettek részt, de hamar hazamentek," "ok, nem tudom bizonyítani, hogy hamar hazamentek"


Ezt csupán te fogod fel így, minden normális ember értette már elsőnek is, hogy mit jelent az, hogy nem vesznek részt.


Ha megkérdezném hogy miért nem vesznek részt az oroszok a következő olimpián, azt is mindenki pontosan értené rajtad kívül. Te ott is foglalnád a kommentek felét csak hogy leírhasd, hogy de, részt vesznek.

2020. máj. 27. 21:17
 45/47 anonim ***** válasza:
100%

Szóval minden normális ember értette, hogy "nem vettek részt" = "részt vettek. Az egyik legnagyobb delegációval. Hivatalosan. A saját zászlójuk alatt. Jól dokumentálva."


Világos. Biztos ezért nincs az egész threadben sem senki aki egyetértene veled. Nyilván megin mindenki hülye, csak te vagy villamos.


Ja, és mondjam meg, hogy milyen állításaidra kérek forrást, beleértve azokat is amiket EZUTÁN fogsz tenni? Zseniális érveléstechnika. "Csak azokat az állítasaimat kell bizonyítanom, amiket a vitapartnerem előre meg tud jósolni."


Nem tudom mit szívsz, de hook me up, valami rendesen potens cucc lehet.

2020. máj. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 A kérdező kommentje:

"Ja, és mondjam meg, hogy milyen állításaidra kérek forrást, beleértve azokat is amiket EZUTÁN fogsz tenni?"


Látod ezért kell olyan kérdésekre válaszolni, amihez értesz. Én se villogok a tudomány kategóriában azzal, hogy hozzon a kérdező a kvantumfizikai állításaira forrást.

2020. máj. 27. 21:48
 47/47 anonim ***** válasza:
100%

Pedig az elég alap. Ha valami tényszerű adatra vagy kutatásra hivatkozol meg kell jelölni a forrást. Ennyi erővel én is állíthatom, hogy a szomszéd Teri néni kotyvasztotta a koronavírust a kiskonyhájában, és aki nem hiszi el nekem bemondásra, az húzzon a vérbe, mert nyilván nem ért hozzá.


Egyáltalán, mi ebben a logika? Az a hozzáértés, hogy automatikusan tudod a másik honna szopta elő a hülyeségeit? Nagyon el vagy tévedve. Ha valaki beír a fizika topicba, hogy a Hawking sugárzás hülyeség, mert a fekete lyukak igazából csak nagy fekete gombok ami fel vannak varrva az égboltra, tőle is meg fogják kérdezni, hogy mégis honnan szedte.

2020. máj. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!