Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Akik szerint a koronavírust...

Akik szerint a koronavírust nem az USA alkotta meg, azok mit mondanak az ez ellen szóló érvekre?

Figyelt kérdés

A vuhani katonai világjátékokon miért nem vettek részt amerikaiak?

Miért tartóztatta le az FBI Charles Lieber, vuhanban is dolgozó, amerikai biológust?

Miért állította Luc Montagnier, hogy a covid természetes úton nem jöhetett létre? Luc Montagnier 2008-ban Nobel-díjat nyert a HIV kutatásáért.


2020. máj. 27. 14:22
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
100%

'sztán mégis honnan tudod te, hogy melyik kommentet írtam én? :)

Van 30 hozzászólás, annak kb. a fele a tiéd, a maradékból kb. 3 az enyém. Ha megtalod azt a 3-at (ezzel együtt 4et), a nyereményed átveheted a Vuhanban.

2020. máj. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 A kérdező kommentje:
Mert ott vannak a pipák a neved mellett?
2020. máj. 27. 19:01
 33/47 anonim ***** válasza:
100%
"néhány díszletkatona" konrétan 172, az ötödik legnagyobb küldöttség a 110 résztvevő országból. Meddig akarsz még s***et csinálni a szádból?
2020. máj. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 A kérdező kommentje:
Azok csak papíron vettek részt, a nagyrészük korábban hazament.
2020. máj. 27. 19:15
 35/47 anonim ***** válasza:
Forrás?
2020. máj. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 A kérdező kommentje:
Olyanoktól várom a választ, akik képben vannak a témával és nem most hallanak először a szóban forgó dolgokról.
2020. máj. 27. 19:37
 37/47 anonim ***** válasza:
100%
Mi a forrásod arra, hogy az amerikaiak hamarabb hazamentek?
2020. máj. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
100%
Nekem úgy tűnik, hogy te vagy az egyetlen itt, aki nincs képben a témával és minden tényt egyszerűen figyelmen kívül hagysz.
2020. máj. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 A kérdező kommentje:

"Mi a forrásod arra, hogy az amerikaiak hamarabb hazamentek?"


Erre írtam, hogy olyanok válaszát várom, akik jártasak a témában és nem a kérdezőt vizsgáztatják.

2020. máj. 27. 20:41
 40/47 anonim ***** válasza:
100%

Tehát mi mondjuk meg, hogy te honnan szeded az értesüléseidet? Én szívesen megmondom: kitalálod őket.


Nehezen érzékeltethető az abszurdítása, hogy valaki kiírja a kérdést: "Akik szerint a koronavírust nem az USA alkotta meg, azok mit mondanak az ez ellen szóló érvekre?" és utána

1, nem ír érveket csak kérdéseket

2, megsértődik amiért olyan válaszolnak akik szerint a koronavírust nem az USA alkotta meg (tehát akikhez címezte a kérdést.)

3, miután tételesen adatokkal és forrásokkal megmutatjuk, miért hülyeségek még a kérdései is, közli, hogy minden cáfolatot ignorálni fog, mert gonik vagyunk.

4, lenyom egy "nem vettek részt," "ok, részt vettek, de csak páran," "ok, sokan vettek részt, de hamar hazamentek," "ok, nem tudom bizonyítani, hogy hamar hazamentek, de akkor iiiis" vesszőfutást, és utána követeli, hogy csak olyanok szóljanak hozzá, akik "jártasak a témában" :D


Mármint, tudom hogy csak trollkodsz, de istenemre szórakoztató. Egy művészt el kell ismerni.

2020. máj. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!