Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Fa vagy gáz éri meg jobban?

Fa vagy gáz éri meg jobban?

Figyelt kérdés
A fát megbízható tüzépről szerezném be.

2018. aug. 4. 14:25
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
#2 Nyomtam egy zöldet. Ha esetleg rám gondoltál nem én pontoztalak le.
2018. aug. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
százalék alapján van tippem a nyomogatósra, sokadik ilyen, mindig azonos %-on van. vagy olyanok nyomkodnak, akik meg se szólalnak, az is gyakori. ez élteti őket.
2018. aug. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Az idegesít, itt ülök télen a szobában és 200km-ről megmagyarázza mi emeli nekem a komfortot. Munkahely is ilyen fűtés szempontjából, gázkazán-radiátorokon hőfokszabályzó. Ahogy lezár, már jönnek a csajok hogy fáznak, hiába viszem a hőmérőt. 23.5-24 fok van. Amíg megy a radiátor mindenki boldog.
2018. aug. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Gáz jobban megéri, de ha van kályha és gáz az a legjobb.
2018. aug. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Kinek ez,kinek az.Nagyon sok összetevője van ennek .

Nálam mind a 2 van.De annál nincs jobb érzés,mint a meleg cserépkályhánál hátat melegíteni.

Az sem megvetendő,mikor hallom a tűz pattogását.

Szerintem a kandallókat sem azért veszik csak,hogy melegedjenek nála .

A napi fizikai munkát végzőknél nem gond a hamuzás,fa hasogatás.Ez még téli erőnlétet is karban tartja .

2018. aug. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Ha hozzáadom a fa árához azt az időt amit a hordás hasogatás hamuzás stb. elvisz és megnézem mennyi pénzt kereshettem volna ennyi óra alatt egy kis programozással akkor nekem duplájába jönne ki a fatüzelés a gázhoz képest.

Így meg a meleg szobában kódolok, a gázkazán meg teszi a dolgát.

Nekem ez a nézőpontom.

2018. aug. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Gázból nem csak ki-bekapcsolós létezik ám!
2018. aug. 5. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!