Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » A barátom anyja nem akar fűteni?

A barátom anyja nem akar fűteni?

Figyelt kérdés
Nagyon spórol a "mama", kb. 16-20fok között van bent a lakásban, nekem ez nagyon hideg. Ha ott vagyok, max 20 fokra húzza fel a szabályzót. Remegek olyan hideg van bent, folyton mondja, hogy feljebb húzza, nehogy megfázzak. Nekik ez a normális, nekem meg nem. + mindig még ki is nyitja az ablakokat, hogy szellőzzön a lakás. (Órákra!) az egész lakás jégverem lesz, ő egy szál pólóban van, én meg két harisnya három pulcsi.
2018. márc. 2. 07:31
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
79%
Valószínű a kérdező kicsit túloz és/vagy nagyon büdös.
2018. márc. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
57%

"Ti akiknek megfelel a 20 fok is bőven,nyáron meg kapcsolgatjátok a klímát,mert már a 23 foktól is elájultok .Ő meg a 30 at is könnyedén elviseli ."


Én még véletlenül sem. 40 fokban is tökéletesen megvagyok, klímát gyűlölöm, ugyanakkor télen bőven elég a 20 fok.


27 fokos téli (nyári 50) átlaghőmérsékletű panelben nőttem fel. Aztán elköltöztem és az első önellátó telemet egy max.16 fokig fűthető konvektoros jégveremben töltöttem, amitől jócskán megedződtem. Következő évben már felújított, cirkósban laktunk, de addigra nem esett jól a 27 fok (és a vele együtt járó száraz levegő) télen, de a nyári hőséget továbbra is bírom.

2018. márc. 6. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
85%
Az emberi test számára az ideális alvási hőmérséklet 18-19 C FOK. Én egy picit irigylem a barátodat mivel nálunk télen annyira megy a fűtés hogy sokszor én is szellőztetek egy-két órát búkon. Szerintem ha nekik jó te se panaszkodj inkább öltözz vastagon
2018. márc. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!