Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Mitől lehet, hogy a lenti...

Mitől lehet, hogy a lenti linkben található oldalon lévő ablakok és kiegészítői olcsóbbak mint amit most én csináltatok?

Figyelt kérdés

Nézegettem egy oldalt és meglepődtem az árakon,én is most vettem egy ablakot a szobámba és redőnnyel együtt az ablak beépítve 65EFt,itt viszont nézegettem az ablakokat de jóval olcsóbbra jött ki.Szerintetek ezek is lehetnek olyan jó ablakok mint amit nekem csinálnak ,vagy az enyém lehet azért drágább mert kisebb cég csinálja,vagy esetleg jobb minőségű mint ezen az oldalon találhatóak?

[link]



2017. okt. 23. 20:46
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

tegnap 12:52


Akkor most elméletileg amit én vettem 65EFt ért rolóval együtt,nem biztos,hogy jobb mint mondjuk a webshopban található ugyan azt tudó 24EFt os ablak?Csak ugye mindig azt hangoztatják olcsó húsnak híg a leve,de lehet itt csak a haszon kulcs az eltérés?Mert ha azt számolom jóval olcsóbban megúsznék az olcsóbból egy egész ház ablak és ajtó kicserélést mint mondjuk azzal a fószerral akitől az én ablakom lett rendelve.

2017. okt. 26. 00:06
 12/13 A kérdező kommentje:

tegnap 13:22


És hol rendelted pontosan,és külföldről hozták be,voltak egyéb költségek,ki építette be,mennyit spóroltál az itthonihoz képest?

2017. okt. 26. 00:07
 13/13 anonim ***** válasza:

Ha megnézted a videót akkor láthattad, hogy ez egy hatalmas gyár amelyiket dollár milliókból építettek meg, és amelyik a világ minden pontjára szállítja az ablakokat/ajtókat.

A gyártás meg teljesen automata gépeken, szinte emberi kéz érintése nélkül folyik.

A vasalaton sem spóroltak, mert az meg egy patinás osztrák cég gyártja a MACO.

Tehát ha valaki ezt az ablakot fikázza, azzal komoly bajok vannak.


[link]

2017. okt. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!