Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Mitől lehet, hogy a lenti...

Mitől lehet, hogy a lenti linkben található oldalon lévő ablakok és kiegészítői olcsóbbak mint amit most én csináltatok?

Figyelt kérdés

Nézegettem egy oldalt és meglepődtem az árakon,én is most vettem egy ablakot a szobámba és redőnnyel együtt az ablak beépítve 65EFt,itt viszont nézegettem az ablakokat de jóval olcsóbbra jött ki.Szerintetek ezek is lehetnek olyan jó ablakok mint amit nekem csinálnak ,vagy az enyém lehet azért drágább mert kisebb cég csinálja,vagy esetleg jobb minőségű mint ezen az oldalon találhatóak?

[link]



2017. okt. 23. 20:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nem láttam sehol árakat, de megvallom nem is nagyon kerestem, mivel ki van írva világosan, hogy "Bevezető áron, -60% kedvezmény", azaz REKLÁMBÓL(!) 40%-os áron adják.


(Remélem te fából készült ablakot vettél, nem ilyen gagyit!)

2017. okt. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Már miért kellene pont ugyanannyiba kerülnie??!
2017. okt. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

ma 20:57


De n3em a bevezető cuccos árait néztem hanem a régebbi termékeket a bevezető árasak alatt.

2017. okt. 23. 21:15
 4/13 A kérdező kommentje:

ma 20:58


Nem kéne ugyan annyiba kerülnie,csak vajon ha itt vásárolnék terméket ezek is lehetnek olyan jók vajon

2017. okt. 23. 21:16
 5/13 anonim ***** válasza:

Nem nagyon értem rá átnézni,DE!!!

Az ablak profilnál sokkal fontosabb,hogy milye vasalat van benne,hisz évtizedekig nyitod~csukod,buktatod hidegben,melegben egyaránt.

Milyen vasalat van benne???

A képről ítélve lehet,hogy lengyel profil,még ha német a forgalmazó is.

Nem gyanús,hogy pl. a <NEBNY8 200-150> ablakot eredetileg 135,5k-ért adják,most meg 54,2???

Peeerszee!


(Ekkorára az Aranyablaknál 77k-s ajánlatot kaptam egy jó hete)

2017. okt. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Óriási árkülönbségek vannak.

Mivel igen nagy üzlet ez az ablakosdi, ezért sok a viszonteladó, és boldog boldogtalan a beépítéssel foglalkozik.

Ahol én vásároltam, ott pár utcával odébb pl. 4szeres áron adták ugyanazt.

A sok oksi vevő meg azt hiszi, hogy a drágább az minden esetben jobb is.

Amikor szóba került az árkülönbség, az volt a válasz, hogy mivel frekventált helyen van, neki elég az a napi pár vevő is aki beesik hozzá.

Amúgy ahogyan írta az előző, a vasalat a legfontosabb, én pl. német gyártmányúval vettem.

2017. okt. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

ma 11:39


Engem azért gondolkoztatott el ez a dolog mert ugye én anno rendeltem ablakot redőnnyel,de állítólag ebben is van egy kis engedmény így 65EFt.Mondjuk azt a redőny olyan 10EFt itt meg nézegettem a redőnyöket már 6000Ft ot is írtak akkor ha mondjuk le vonom az ablakomból a 10EFt ot akkor mondjuk az ablakom 55EFt,de itt ezen a honlapon ugyan ekkora ablak ugyan olyan funkciókkal meg mondjuk durván 30EFt.És bennem is felmerül miért lehet ez tényleg ekkora eltérések lehetnek e,vagy tényleg hót bóvli az egész vagy tényleg csak van ahol többért adják és ugyan ezt veszem drágábban.Piszok durva ugye átlag ember nem nagyon tudja mit nézzen ablaknál vagy bármi egyéb cuccnál is hatalmas mindenből a kínálat ezzel meg tudják zavarni az embert meg ugye ugyan azt drágábban is el tudják adni jó reklámmal.Szóval sokszor nem tudja az ember akkor most jól döntött e vagy sem.Jó vannak bizonyos területek ahol felismerem magam de az pl nem az ajtó ablak.

2017. okt. 24. 12:57
 8/13 A kérdező kommentje:

ma 12:39



Tényleg hatalmas eltérések vannak,annak idején vettem egy monitort nézegettem hol tudnám a legolcsóbban megvásárolni és 70EFt ért sikerült megszereznem,de tovább nézegetve a boltok listáját volt ahol ugyan ez a monitor 140EFt volt.Szóval el gondolkodtató.

2017. okt. 24. 12:58
 9/13 anonim ***** válasza:

Mint írtam, az "ablakosdi" -a megrendelőn kívül- mindenkinek egy hatalmas üzlet.

Azt érdemes tudni, hogy sok ablakos cég csupán összeállítja az ablakokat, de az ehhez szükséges műanyagprofilt, ugyan attól a néhány nagy gyártól vásárolják meg, hosszú szálakban.

Azután a hasukra csapnak és beárazzák.

Persze mindegyik ablakos szidja a másik termékét holott lehet, hogy pont ugyanazt a gyártmányt használják.

[link]

2017. okt. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Sok ablakgyártó valami koszlott sufniban készíti az ablakokat és pl. a szomszédomnak is az üvegeken rajta voltak a melósok kéznyomai belülről.

Egy évig harcolt, hogy kicseréljék.


Én pl. innen rendeltem, mert olcsóbb volt rögtön a gyárból megrendelni, mint az itthon gyártottakat.

Szerintem, valahogy így néz ki egy ablakgyár:

[link]

2017. okt. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!