Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Most, hogy az E-on helyett az...

Most, hogy az E-on helyett az MVM-hez kerültek a fogyasztók a szaldós napelemeseknek megszűnik a szaldó elszámolás?

Figyelt kérdés
Eddig 0-ás volt a villanyszámlám, most júliusra kiküldtek egy 31.000;- ft-os számlát, ami nem kicsit lepett meg úgy, hogy a fogyasztásomat most bőven megtermelem.

aug. 3. 08:25
 1/6 anonim ***** válasza:
85%

Káosz van ott kérem..

Semmit nem tudok intézni, nem létező náluk a vevő azonosítom, egyik mérőmön 2 azonosító is van, egyik se tetszik neki, szóval soká lesz ott rend, de addig is küldenek mindent.

.

aug. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Semmi köze a cégváltásnak a napelemesek szaldó elszámolásához, nem változik meg tőle.

Az ügyfélszolgálaton kell tisztáznod, hogy a számla mit jelent, hibás számlakiállítást, rossz váltást vagy éves elszámolást. Mikor van az éves fordulód? Nem egy éve volt pont és most időszerű újra, az éves elszámolásod?

aug. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2024.június 17- én volt elszámolás még az e-on-nal és ott +500kWh többletem volt, tehát plusz termeltem vissza.
aug. 3. 15:17
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

#3 15:17

Ahogy mások is írták, káosz van náluk... szólni kell nekik, hogy valami nincs rendben.


Magát a szaldót ez nem érinti, annak mennie kell tovább.

aug. 8. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Cronerator válasza:
100%
Nekem is júniusban volt az elszámolás. Kb 1500kWh többlet termelésem volt. Tegnap nekem is jött egy 30 ezres számla 06.10.-08.04. időszakra. Valami gebasz van náluk, mert a gázzal is mindig szarakodnak fordulónap után, pedig évről évre csökken a fogyasztásom.
aug. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én nekem meg 70.000ft kell fizeni +10k ft azt is minek rendszer használati dijat

Ugy hogy szaldos vagyok

+ban vagyok

És még ugy is mi nekünk kell fizetni!!!

Miért?


Na kell a pénz lölönek

aug. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!