Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hogyan lehet egy kb 24 m2 es...

Hogyan lehet egy kb 24 m2 es szobát kettéválasztani, hogy mindkét gyereknek saját része legyen?

Figyelt kérdés
Nem szekrényre gondoltam, vagy egyéb bútorral történő elválasztásra, hanem pl gipszkarton fallal meg lehet e oldani?
2008. okt. 22. 16:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Meg lehet oldani gipszkartonnal is, meg harmonikaszerűen elhúzható "ajtóval" is a két rész között. Utóbbi esetben pillanatok alatt egybe tudjátok nyitni a két részt, ha mégis nagyobb térre van szükség (pl. bulit szerveznek a gyerekek).
2008. okt. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem én valami könyvespolcos térelválasztóban gondolkodnék. Vagy ha mindkét gyereknek jutna ablak, akkor jó a gipszkarton.
2008. okt. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A gipszkarton a legjobb és leggyorsabb meg szerintem a legolcsóbb is.Nem lesz nagy felfordulás tőle,és nem fröcskölik össze a falat májterral.
2008. okt. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
persze, fémprofilt kell szerelni, majd rá dupla gipszkarton, közéjük hangszigetelő ásványgyapot jön. Ablak legyen mindkét szobán. Azért ez is jár egy kis felfordulással.
2008. okt. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
költsége mekkora?
2008. okt. 27. 22:51
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A gipszkarton jó, de a forgácslap sokkal szilárdabb, rugalmasabb. A fiam igy választotta ketté a nagyobbik szobájukat a fiú/lány ikergyermekei számára. Aztán a fiú haverjai egy szülinapi bulin betörték a gipszkartont. Ekkor javaslatomra a gipszkartont forgácslapra cseréltük, ( takarékossági okból csak a fiú oldalán ) és könyvespolcot szereltünk eléje. A garázsban előre leszabtuk és lefestettük a lapokat, hogy a száradó festék higítója ne mérgezze a gyerekeket. A fal már 4 éve ok, és semmi baja. Hello
2008. okt. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

[link]

szerintem jó tippek vannak:)

2008. okt. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

főleg a 4. szoba összeállítás

előző válaszoló voltam:)

2008. okt. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
én nem javaslom a falat, mivel túl kicsi lenne külön külön a két szoba.Gondolj az ajtókra is meg az ablakokra, mennyi hely marad így a bútoroknak.Attól is függ mennyi a két gyerek közt a korkülönbség, mennyire ragaszkodnak egymáshoz.Ennek fügvényében ajánlom az elhúzható ajtót, a függönyt, esetleg a könyvespolcot.
2008. nov. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Az ikeás képeknél én inkább a 10.-et ajánlom.Ott függöny van.Előző hozzászóló.
2008. nov. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!