Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Érdemes kettéválasztani a fürdőt?

Érdemes kettéválasztani a fürdőt?

Figyelt kérdés
Szeretném ha külön wc lenne. De akkor az előszobán ki kell bontani egy ajtónak való helyet. Pont ont van nekem egy mennyezetig érő beépített szekrény . Akkor ezt be kéne áldozni. Gipszkartonnal kellene kettéválasztani? Ti belevágnátok, vagy nem érdemes...
2010. ápr. 13. 11:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mekkora a lakás/ház, de nem lenne érdemesebb meghagyni a wc-t a fürdőszobában, és máshol kialakítani egy másodikat?
2010. ápr. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Sajnos,nincs rá lehetőség...kicsi a ház.
2010. ápr. 13. 12:26
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez az életviteletektől függ. Ha az egyikőtök szeret elidőzni a klotyón újságot olvasva akkor igen, ha inkább a gyors ügyintézés hívei vagytok akkor nem.
2010. ápr. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

nálunk egyben van, de mivel panel, és amúgy sem nagy a lakás, ezért néha szívok vele reggel, amikor én csak 1 gyors pisire mennék, a barátom meg trónol órákat...


a beépített szekrény egy áldás, sztem ne áldozd be.

csak meg tudjátok majd valahogy oldani, hogy ne legyen balhé abból, h ki mikor használja a fürdőt.

2010. ápr. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Előzőnek: ha mindkettőtöknek a wc kell, akkor az sem segít, ha külön van a fürdőszobától.
2010. ápr. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Talán a szagok miatt célszerű leválasztani, de kérdés hogy neked mi a fontosabb, a beépítettszekrény vagy a fürdő jobb levegője?

Bizonyos szempontból pedig még jobb is ha egyben van, mert sokszor a fürdés vécézés, (esetleg seggmosás) stb. egymás utáni programok és így nem kell a lakásban mászkálni.

2010. ápr. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.
2010. ápr. 13. 20:02
 8/9 anonim ***** válasza:
Én eleve nem tervezném a wc-t a fürdővel egy helyiségbe! Pláne ha nincs másik wc a lakásban. Képzeld el, hogy 15-éves lányod pont zuhanyozik, ugyanakkor a kollégádddal söröztök és neki pont akkor halaszthatatlanul wc-re kell mennie. Beengeded a lányodhoz?
2010. ápr. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ja, tehát azt akartam ezzel mondani, hogy bizony érdemes kettéválasztani. Szekrényt lehet tenni máshova, wc-t nem mert ahhoz lefolyó kell.
2010. ápr. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!