Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hogy tudom az erkélyt otthonos...

Hogy tudom az erkélyt otthonossá tenni? (8. -dik emelet)

Figyelt kérdés
Hosszú keskeny majd kiszélesedik ott van egy két személyes kárpitozott pad,madáretetö,semmi több.
2010. márc. 18. 12:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Én raktam ki sok növényt: jácint, begónia, dracena, bonsai fa, kisfenyőfa. A korlátot lefestettem szinesre: narancs, rózsaszín. Most tettük le a linóleumot, ez modern bézs szinű, kőmintás. Van még madáretető és szélcsengő, valamint egy napozószék.

Jövőhéten ültetek a balkonládáimba muskátlikat stb, ezek fel lesznek fogatva a korlátra.

2010. márc. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jó ötlet,körül nézek növény ügyben,köszi!
2010. márc. 18. 14:48
 3/7 anonim ***** válasza:
Még mindig én vagyok. Rakhatsz ki kerti törpét, mini szökőkutat, díszköveket stb. :)
2010. márc. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mivel keskeny a nagyrésze ezért jól meg kell gondolni,a kis asztalra tettem üvegbe gyertyát,jól néz ki.
2010. márc. 18. 15:54
 5/7 anonim ***** válasza:

karácsonyfa izzósort mini színes papírlampionokba dugni, és a korlátra akasztani, vagy felülre.


macskasziluett fémből, ami a korláton ül - ha csajosat akarsz - vagy boszisat.


felakasztani szép díszes madárkalitkát műmadárral


színes vászonból tengerparti színek a korlátbabefűzve. Vagy applikáció: kék, zöld háttér, vagy sárga homokos part + színes labda rávarrva textilből.


szélcsengő 8de attól megőrül a szomszéd is)

2013. máj. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
keleti kelméket lelógatni, + gyertyák (ne kapjon bele a láng) budoár hangulat
2013. máj. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


kifüstöli a szomszédeot :) pláne, ha tereget ...


[link]

[link]

2013. máj. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!