Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hogyan tehetnénk otthonosabbá...

Hogyan tehetnénk otthonosabbá az osztálytermünket?

Figyelt kérdés
Most vagyunk elsős középiskolások, az új termünk elég rideg és mi szeretnénk belakni, kitalálni valami egyedi dolgot. Mit javasoltok? Van valami jó ötletetek? Az osztálytársaink javasolták már, hogy tegyük ki a babakori-mostani képeinket, de az már olyan lejárt lemez... :)köszi előre is!
2010. márc. 6. 14:32
 1/7 anonim válasza:
nálunk is az van kinn, és télleg "lejárt lemez" (mert a fél suliban ugy van) xD... amugy csinálhattok mostani képeket azokat kirakni, szép betükkel irt osztálynévsor, órarend, firkafal(amire mindenki azt ir amit akar), idézetek, oklevelek(ha van az osztálynak), ha van valamilyen szakotok(vagy emelt szintü tantárgyatok) akkor ahoz kapcsolodó dolgokat. ilyesmik :)
2010. márc. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Esetleg még plusszban lehet kiegészítő dekoráció az évszakokkal, ünnepekkel kapcsolódó dolgokkal. Szerintem nem csak farsangkor kell kidíszíteni a termet. Persze az is lényeges, hogy az iskola meddig engedi a kreativitásotokat:).
2010. márc. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vigyetek be 1 Tv-t+sarok garnitúrát.Tuti otthonos lesz...
2010. márc. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
utolsó, ez jó volt :D De egy ággyal és egy saját wc-vel még otthonosabb lenne^^ Köszi mindenkinek! Hát, az oszi szerint sok mindent megcsinálhatunk :) Nem is olyan rossz ötlet a falra írni dolgokat (persze idézetekre gondolok és más "normális" szövegre) mondjuk bevonhatnánk tapétával fél falat és arra lehetne írni :):) várom a további válaszokat :)
2010. márc. 6. 17:15
 5/7 anonim válasza:

Mindenki az iwiw-re rakja a bulirós képeket... miért nem rakjátok ki a "faliújságra" a saját bulizós képeiteket? VAGY

A város hétvégi bulijának a helyét, koncertek helyét,írásaitokat,kirándulás (gólyatábor) képeket?...

2010. márc. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem egy nagyméretű parafatáblát ha vennétek, az nem lenne rossz. Arra lehetne pár dolgot rakni.

Amúgy meg egész jó dolgokat írtak előttem. =)

2010. márc. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szia.Amikor én voltam középiskolás mi magunk festettük ki az egyik falat narancssárgára, ami már alapból feldobta a termet:) erre aztán került egy osztályzászló, amit gólyaavatóra kellett csinálni, meg képek az osztálykirándulásokról, osztályképek, stb. Jah és ha elég nagy a terem és van plusz üres hely hátul be lehet tenni egy két babzsák fotelt vagy puffot(pl zsibvásárról, netről rendelve, használtan nem olyan drága; osztálypénzből kijön)nálunk ez általánosban volt. Vicces óra a tábla fölé:) ez is jópofa tud lenni.
2010. márc. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!