Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hogyan tegyem otthonosabbá az...

Hogyan tegyem otthonosabbá az albérletet?

Figyelt kérdés
Gondoltam beszerzek egy pár virágot. További ötletek?:)
2010. nov. 29. 08:48
 1/6 anonim ***** válasza:
89%

nem hiszem el hogy erre nem tudod a válaszokat :S

virág, képek, függöny, sötétítő függöny, ágytakaró, szőnyeg, gyertya, apró kütyük

2010. nov. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

fényképek

sötétitő,mintás függöny

ágytakaró

személyes golmik

poszterek

kupi (ennél jobban semmi nem teszi személyessé:D)

2010. nov. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha egyetemista vagy és csak szobát bérelsz, akkor ne vidd túlzásba, a képeket és posztereket hanyagold, mert vannak érdekes bérbeadók... :S Virág, függöny, díszpárna, polc ha vcan üres, rakd tele hülyeségekkel. :D De semmi olyat, ami állagváltozással jár, sztem falat ne nagyon fúrkáld pl, mert akkor könnyen ugrik a kauciód egy része XD
2010. nov. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
szép függöny, szőnyeg, párnák, plédek, kép, gyertya, esetleg új színre festeni a falat. pl. világos sárga.
2010. nov. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a segítséget!:)
2010. nov. 29. 10:30
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a legjobb megoldás egy-két saját kisbútor bevitele. Ha mondjuk a saját széked és a saját éjjeliszekrényed használod, máris sokkal otthonosabbnak érzed.

Mondjuk nekem eleve ellenérzésem van a kis haszontalan izékkel kapcsolatban, mert semmire nem jók, csak porfogók. Kivétel a virágok, én is beszereztem párat, és imádom őket! Persze szigorúan olyanokat, amik szinte semmi törődést nem igényelnek :)

2010. nov. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!