Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Egy ilyen konyhabútor kb...

Egy ilyen konyhabútor kb mennyibe kerülhet?

Figyelt kérdés

[link]

Gépek nélkül.


2010. febr. 23. 21:49
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
90-130 ezer...így elsőre
2010. febr. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
52%
másodikra meg félmillió
2010. febr. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Hát nagyon remélem, hogy egy ilyen viszonylag egyszerűbb konyhabútor nem kerül fél millióba! Ennyiért már sokkal komolyabbakat láttam elég drága boltban.


Kérem, hogy csak olyanok írjanak, akik kb tudják az árakat, mert pl most vettek vagy vesznek ilyet, netán asztalosok, stb.

Köszönöm.

2010. febr. 24. 06:44
 4/23 A kérdező kommentje:
Tehát kb. ilyenre gondolok,mint ahogy az első is tette, hogy 100 körül, vagy inkább 200-300 között, 300-500 környékén, vagy 500-nál is több.
2010. febr. 24. 16:52
 5/23 anonim ***** válasza:
Az egy dolog,hogy Te mire gondolsz.De ennek a szekrénynek speciális lakkozott felülete van.Lehet,hogy kapsz konyhaszekrényt 100.000 körül,de hogy nem ilyet,az biztos.Te pedig erre a képre kérdeztél.
2010. febr. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

cöhö :D simán félmillás.

neked is van egy gusztusod :D ezt meg kell fizetni. Speckó lakkozott ajtók. Hasonlót akartam, csak nem fehér, hanem teli fa ajtókkal, lazán közöltek velem az egyik helyen egy 430, a másikon egy 390 ezres árat. És hozzáteszem, egy 4 nm-es konyhába!!!!!!!! szóval nem lett volna ekkora.

Maradok a verziómnál :D töröm az étkező-konyha falat, és konyhasziget. Köb árban ugyanaz, és ez a szörnyű. Látványban meg közel sem azonos.

2010. febr. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok. még valami: erre ugye még számold rá a munkafelületet, ami ha kő, kb. 70 ezer ft, a főzőlapot és a sütőt, plusz a mosogatógépet, ha szeretnél. Ja, és a páraelszívón sem érdemes spórolni...

Egy normális mosogatótál is 10 fölött van (ami tetszik, az 40 fölött)

Érdemes átgondolni, mert első körben én is majdnem hülyeséget csináltam :D

(ja, és ha elfogadsz egy tanácsot: ismerőssel, baráttal véletlenül se csináltass semmit)

2010. febr. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Nem a felület a lényeg. Én pl nem is ilyenből akarom, mert inox a hűtő meg a gépek már megvannak, azok is. Ahhoz inkább meg valami matt cseresznyés szín menne.


Nem gondolok semmire. Ha gondolnék, akkor mégis mért tettem fel a kérdést???


Egyébként mivel nem jött normális válasz, felhívtam az asztalost, akinek az oldaláról származik a kép.

(Nem akarok neki ingyenreklámot csinálni, de ha valakit érdekel: [link]

Azt mondta, hogy árat csak pontos felmérés és méret, anyag, minta, stb alapján tud adni, de hasonlókat kb. 150-180-ból ki tud hozni.

Úgyhogy az okostojásoknak üzenném, hogy vegyétek meg csak fél milláért! :D

2010. febr. 24. 20:45
 9/23 anonim ***** válasza:

Mondjuk van ebben valami. Nem akarok belefolyni, de több kérdésnél megfigyeltem már, hogy egyesek ellenállhatatlan késztetést éreznek arra, hogy olyan kérdésre is írjanak választ, amiről lövésük nincs. Persze ezzel ahelyett hogy segítenek a kérdezőnek, inkább csak elbizonytalanítják, vagy rossz irányba viszik.

Az ilyenek unatkoznak, vagy nem tudom... Csak sajnálom őket.

Na, az off részemről lezárva.


Hogy a kérdésre is válaszoljak: egyik ismerősömék tavaly vettek konyhabútort. Elmondásuk szerint 600eFt-ba került, de az jóval nagyobb ennél. Körben, U-alakban van az egész.

Egyébként sok múlik az apró részleteken, hogy pl a fiókok sínje milyen megoldásúak, esetenként még akár egy másik fogantyúval is több ezer ft-ot lehet spórolni. A sarokrész nagyon megdobja az árat. Az sem mindegy, hogy egyszerű bútorlapból van-e, valamilyen mdf, vagy tömör fa.

A lakkozott frontot én amúgy sem ajánlom, mert ha megkarcolódik, nagyon szembetűnő a hiba. Gondolom nem 2-3 évre akarsz konyhabútort venni.

Szóval szerintem egy ilyen szintű és ilyen méretű átlagos megoldásokkal felépített és elfogadható minőségű bútort nem lehetetlen ennyiből (~150-200e) kihozni.

2010. febr. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Nagyon könnyű elrontani a választást minden bútornál. Egyik ismerősömék megvették a Jy...k-ben az olcsó bútort, tényleg jól néz ki, és tényleg olcsó volt, de mállik szét. 8 hónapos :S

Ellenben megcsináltatni sem feltétlenül éri meg... Nekem csináltatott a konyhabútorom, és már sok helyen vettem észre hibát, ami elsőre nem volt szembetűnő (1 hónapos a bútor).

Nekem pácolt bükk, és fekete gránit lap van rajta, nekem van egy olyan érzésem, hogy jóval nehezebb a lap, mint amit a szerkezet el fog bírni. Hétfőn jön megnézni, aki csinálta.

Nagyon nagyon figyelj oda!!! És sok sikert :)

2010. febr. 25. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!