Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » A férjem teljesen egyedűl...

A férjem teljesen egyedűl rámbízta az ágy vásárlást. De nagyon mellé fogtam félek, hogy piszkálni fog? Mit csináljak? Tippek?

Figyelt kérdés
Vettem egy franciaágyat rs szemét bútoráruházban amit erősített bonell rúgósnak hirdettek.Az ágyon a matrac kb 10- 11 cm vastag .1 hete használjuk,de nyom a rugó.Kérdeztem a gyártót azt mondták 9 cm magas a rugó. Akkor 1-2 cm szivacson alszuk és a többi rugó és nagyon nyomja a csípőcsontom a rugó pedig egyhetes.Erről semmilyen információt nem adtak bútorboltban.Engem bánt a dolog mert majdnem 100 000 ft volt .
2015. ápr. 8. 19:12
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Segítek a trágárkodó, jelenleg 17-es válaszolónak:

Az internetes vásárlásra utaló megjegyzésem helytálló. Tudom, hogy nem interneten rendelte. Legalábbis nem utal ilyenre. Azért írtam, hogy a kérdező tudja, ha személyesen veszi át az árut, akkor már csak akkor tehet kifogást, ha az áru meghibásodik, s ez gyári (garanciális) hiba.

Ha a termék leírása megfelel a valóságnak, akkor már az ő baja, ha kényelmetlen.

2015. ápr. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
meglep engem hogy ennyire korlatozott lenne a felhozatal Mo on butorbol, agybol, matracbol stb? JO minosegu dolgokra gondolok. Itt sokan emlegetik az IKEA t , itt nalunk Ikeaban cask olyanok vasarolnak akik nem banjak a gyenge minoseget es a kommersz kulsot es olcson akarnak vasarolni. en Ikeaban a gyerekbutoron, jatekon es kiegeszitokon kivul IGAZAN JO MINOSEGU termeket sosem lattam. de en mar nagyon regen nem elek MO on biztosan sok minden valtozott azota. en pl. szerettem a klasszikus meg colonial , tomor fabol stb bol keszult butorokat akkoriban meg voltak ilyen butoraruhazak is. ma mar nincsenek?
2015. aug. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!