Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Össze költözünk a párommal...

Össze költözünk a párommal szerintetek melyik kanapé a jobb 2 embernek mindennapi alvásra melyik a strapabíróbb, kényelmesebb? KÉP!

Figyelt kérdés

1: [link]


2:

[link]


2015. márc. 11. 17:35
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
71%
Nem aludtam mindig franciaágyon, volt fél év ilyen kanapén is és pokol volt mindkettőnknek. A közepén mindig ott volt az elválasztó léc és elég szar úgy aludni hogy van két puha rész, középen meg egy kemény. A lábam állandóan lelógott (194 cm), ezért átlósan kellett aludnom. Néha úgy ébredtem hogy a fejem belógott a kanapé azon részébe ahova összecsukáskor megy a matrac. Soha többé, pláne hogy egy kanapé egyáltalán nem olcsó és szállítani is egy rémálom.
2015. márc. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
25%
nem, egy matracon alszunk ami a földön van.. nem nagy, nekünk nem kell60-as, összebújva alszunk, 120ason, csak hosszú kell
2015. márc. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
65%

Én olyanon alszom, mint az első már 12 éve. De egyedül és összecsukva!!! Kinyitva viszont a belső fele maga a borzalom, kőkemény, és ezen sem pléd, sem paplan leterítése nem használ. Egy embernek tökéletes, nem cserélném el semmi pénzért, de kettőnek nem!

A rokonoknak a 2. típusú van, vendégként volt hozzá szerencsém. Hát... nem egy nagy szám, közel sem olyan kényelmes, mint az enyém, de legalább mindkét fele egyforma kemény és kibírható. Bár engem borzasztóan zavar, hogy kinyitva a hideg fal van mellettem, szerintem kell hozzá faliszőnyeg is. De ha két ember mindennapos alvásáról van szó, akkor kizárólag a második típusú jöhet szóba.

2015. márc. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
29%

akkor már valami ehhez hasonlót: [link]

amit linkeltél azok közül az elsőnek az a baja, hogy közepén kemény fa van és nyom,főleg ha össze akartok bújni, akkor kényelmetlen...azzal, hogy kemény nekem nincs bajom,legalább nem vágja teljesen tönkre a hátam

2015. márc. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
En a parommal 90x200-as heveron aludtam masfel evig. Majd kicsit arrebhuztuk az agyat es kitoldottuk ugy hogy barkacsoltunk egy fakeretet es 120x200-as matracot tetunk ra. Nem fert volna be nagyobb agy. De semmj penzert nem aludtam volna ilyen kinyithato borzadajon. Amugy, ha van helyed egy kinyithatos kanapera akkor oda siman befer egy140x200-as agy is, mert kinyitva a kanape sem kisebb. Amugy se kotelezo mindig osszecsukni. Hazibulit ilyeb kis szobaban meg biztosan nem fogtok tartani. De ha annyira ragaszkodsz az osszecsukhatohoz, akkor vedd csak meg. Majd megbanod.
2015. márc. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
balatonon van olyanunk, mint az első, alkalmatlan arra, hogy ketten aludjunk rajta, attól függetlenül, hogy csak pár hetet vagyunk lennt évente ki lesz dobva, mert vállalhatatlan. inkább alszom a földön egy matracon.
2015. márc. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Lent a nappaliban van kihúzhatós kanapé, nagyon kényelmetlen, vendégágynak jó. A tetőtérben alszunk, összetoltunk két ágyneműtartós heverőt, ezek 90x200 méretűek és kényelmesek.

[link]

[link]

2015. márc. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!