Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » A "Solsta" kanapé kényelmes...

A "Solsta" kanapé kényelmes mindennapi használatkor?

Figyelt kérdés
Ikeában lehet kapni kétszemélyes kihúzható kanapét..kényelmes lehet?
2010. márc. 18. 20:19
 1/3 anonim ***** válasza:

aludni? minden nap? egy 15e ft-os kanapén? ugye ez most nem komoly...

vegyél egy normális, erre kitalált kanapét mondjuk 80ért, vagy egy normális matracot 50ért.

vagy ha szereted a hátfájást, és egyéb gerincet érintő problémákat, akkor aludj ezen az ikeás tákolmányon.


szerintem ez max vendégágynak jó, de főleg kanapénak...

2010. márc. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
jó neked,hogy zsebből ki tudsz fizetni 80-at :D
2010. márc. 19. 17:37
 3/3 anonim ***** válasza:

egy csomó helyen van 0 thm-es áruhitel.

figyelj, inkább adj ki több pénzt, minthogy zsebből fizess a reumatológián, meg a gyógytornásznak, h helyrehozzák a gerincedet.

anyukám régen rákényszerült, h xar ágyon aludjon. meg is lett a böjtje. néha olyan erős hátfájás kapja el, h az ágyból nem tud kikelni... :(

szóval ez nem vicc, erre áldozni kell, hiszen az alvás határozza meg, h milyen lesz a következő napod.


nem nagyzolni akartam ezzel. nekem is 50 rongy volt az ágyam, az ilyesmi nem fogyóeszköz, mint a wc-papír, h sajnálni kelljen rá a pénzt...

2010. márc. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!