Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Össze költözünk a párommal...

Össze költözünk a párommal szerintetek melyik kanapé a jobb 2 embernek mindennapi alvásra melyik a strapabíróbb, kényelmesebb? KÉP!

Figyelt kérdés

1: [link]


2:

[link]


2015. márc. 11. 17:35
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
79%

Én árultam ilyen kanapékat. Sajnos annyit tudok neked mondani, hogy ezek csak vendégágynak jók. Ahhoz, hogy hosszú távon, kényelmesen és pihentetően tudjatok rajta aludni mindenféleképpen kell rá egy fedőmatrac, mert ezek sajnos túl keskenyek és így kemények lesznek. Persze, ha hátfájósak vagytok akkor megfelel.


Ha van lehetőségetek akkor mindenféleképpen normális ágyat vegyetek, minimum zsákrugós matraccal. Ezek a kanapéágyak csak a nappaliba jók, és mint írtam csak vendégágynak.

Sajnos a matrac az hamar deformálódik, és kikopik a használattól, mint ahogy már előttem is írták.

2015. márc. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:

És ez a kis rózsaszín milyen ?


[link]

2015. márc. 11. 17:49
 13/27 anonim ***** válasza:
72%

ugyanaz egyikfele túl puha

másik kemény nagyon erős különbséggel az elválasztásnál



nekünk nappaliban van kinyithatós manstadt ikeás kanapénk, azon szoktak vendégek aludni állítólag kényelmes,

nincs nagy különbség a 2 rész közt, az elválasztás semérezhető állítólag…mindennap ezen sem aludnék

2015. márc. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim válasza:
Ugyanúgy rossz mint az első, kemény, nem alvásra való, a kanapé nem mindennapi alvásra való, ezt mindenki leírta már!
2015. márc. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Értem ,de kicsi a lakás nagyon otromba lenne egy franciaágy.A szobában lesz egy számítógépasztal egy dohányzó asztal amin enni fogunk ,tv állvány ,szekrény nagyon zsúfolt lesz egy franciaággyal
2015. márc. 11. 17:59
 16/27 gömbicica ***** válasza:
27%

gondolom árprobléma is közrejátszik a választásban(((

én ha módomban állna fenyő ágykeretet vennék, bele matracot. szétcsavarozható a keret. szerintem könnyebbb is mint ezek a pocsék anyagból készült ágyak. bocsáss meg, hogy "lenézem" az elképzelésedet.

Nekünk kezdetekben volt ilyen ágyunk, borzalmas :-(

próbálj meg valamilyen használtcikkesnél keresgélni.

nem tudom hol laksz, én pomázon a spárban lévő használt cuccosnál szoktam ilyesmit látni, és nem horror áron!!!

2015. márc. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
71%
Bizony, az elválasztásnál kőkemény lesz, a másik fele pedig puha. Arról nem is beszélek hogy ezek mindig túl rövidek, egy férfinak általában kevés a 160-180-as hossz. Franciaágyban legalább vannak hosszúak amiről nem lóg le a lábad. Kötelezően ragaszkodsz a rossz megoldáshoz?
2015. márc. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 gömbicica ***** válasza:
71%

ÉS HA picivel nagyobb szobás albérletet keresnétek????

ha csak akkora, hogy az fér el pont, amiket leirtál, akkor az egy embernek is épp csak elég(

2015. márc. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
51%
Majd a dugványozásnál eldől .
2015. márc. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Már kivettük az albérletet ,2 héten belül költözünk.Nem hiszem el ,hogy itt mindenki franciaágyon alszik.
2015. márc. 11. 18:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!