Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Szerintetek milyen a szobám?

Szerintetek milyen a szobám?

Figyelt kérdés

A parketta fehér,a plafon kék sárga csillagokkal,a fal citromsárga.A bútor körbe veszi az egész szobát és sötátkék-narancssárga színű.

Hogyan dobhatnám fel?Vagy nagyon gáz már?


L/13.


2010. febr. 12. 20:47
1 2
 11/17 anonim válasza:
Sztem biztos jo a szobád, a leirás alapján tetszik. Szeretem, ha ugy körbevagyok zárva. Olyan érzés minha az a rész mindentől különállo, és csak az enyém lenne, ahova senki más nem jöhet.
2010. márc. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
16%

plafonra egy piros alapot fekete keresztel...mutatok képet:/

[link]

én ilyenre csinálnám:)soksikertha tetszik:)

2010. márc. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
Nagyon klassz lehet a szobád igazi csajos szoba:D Klasszul mutathat a csillagos plafon. Van fésülködő asztalod tükörrel? A falakra raknék foszforeszkálós matricákat például bolygókat,csillagokat.
2010. márc. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Az építész-tervezőket arra tanítják, hogy egy helyiség akkor harmonikus, ha MAXIMUM 3 színből állítják össze .(ennek persze lehetnek árnyalatai)
2010. márc. 8. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:

Szerintem jól néz ki, a csillagok biztosan feldobják.:D

Csak szerintem a bútoroknak nem kéne az egész szobát körbevenni, legyen egy kis szabad hely is.

De ez csak az én véleményem...

2010. márc. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
60%
03-07 22:41-nak:HÜLYE BUNKÓ
2010. máj. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Doruss válasza:

Miért lenne gáz? Hogyha a gáz szó alatt azt érted, hogy ciki, gyerekes, ne törődj vele. Hogyha neked tetszik, nem számít. 14 éves vagyok és van egy csomó plüss amit mindig az egik fotelomra rakok. Nem érdekel, ki szólja le, nem érdekel, mennyire gyerekes.

Hogyha neked tetszik, jól érzed benne magad, nem gáz.

2010. júl. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!