Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Szerintetek milyen a szobám?

Szerintetek milyen a szobám?

Figyelt kérdés

A parketta fehér,a plafon kék sárga csillagokkal,a fal citromsárga.A bútor körbe veszi az egész szobát és sötátkék-narancssárga színű.

Hogyan dobhatnám fel?Vagy nagyon gáz már?


L/13.


2010. febr. 12. 20:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
60%
A leírás alapján, szerintem már nem nagyon kéne ennél jobban feldobni.
2010. febr. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
76%
úristen én ebben a dobozban nem bírnék élni
2010. febr. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
18%

Ettől a nagyon gáz szövegtől kiakadok?Tiszta király a szobád.Normális lány vagyok olyan mint a korosztályom de nekem is csillagok vannak a szobámba meg plüssök.ÉÉÉÉÉÉS?

13/L

2010. febr. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
75%
Dobd ki a bútorokat és csinálj üvegkupolát a plafon helyett!!
2010. febr. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
80%
Tegyél nagyon sok tükröt a szobádba.A plafonra is.
2010. febr. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Csináltasd meg a plafonodat ugy hogy gipszkarton legyen és különböző erösségű ledek legyenek beépítve e gipszkarton mennyezetbe.Olyan lesz mintha igazi csillagok lennének ott.
2010. febr. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
képet akarunk!
2010. febr. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Jöhetnek még!
2010. febr. 13. 07:58
 9/17 anonim ***** válasza:
30%
Ha a Kérdező figyelembe veszi az energetikai dolgokat meg a feng shuit, akkor tükröt olyan szobába, ahol alszunk, nem szabad alkalmazni, mert felerősíti a rezgéseket és nem lehet tőle pihenni rendesen, meg vannak még egyéb negatív hatások. Igazából a Te stílusodtól függ, hogy milyen legyen a szobád! Meg a lehetőségektől! Bár valóban elég doboz szerű lehet, én se bútoroznám körbe. Szerintem apró kiegészítőkkel próbálkozz: hozzád illő szőnyeg meg olvasólámpa, csillár, 1-2 db óriás gyertya, és nem kell átfesteni meg a bútort se kidobni, ami a szülőknek nem 2 fillérbe kerülne. Ez sem olcsó, de nyilván kevesebbe kerül és nagyon meg tudod újítani. Vagy ha van kedved, gyűjts ötleteket, és kezdj el te magad kiegészítőket gyártani, pl. lámpaburát azt lehet sk, csak utána kell járni, hogy hogyan, mert biztonságosnak kell lennie. Ja és mivel inkább a kék dominál, de Te lány vagy és a bútorod tartalmaz némi narancssárga színt, szerintem én meleg színeket használnék, hogy ne legyen olyan "fagyos" a hangulat, kuckósabbá teszi. A kék egyes árnyalataihoz pl. szerintem nagyon megy a bordó, vagy piros, amiben itt-ott narancssárga vagy bordó van. Remélem, segítettem! :)
2010. febr. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Előző vagyok! Amikor annyi idős voltam, mint Te, nekem (is) kék volt a szobám, én akkor úgy csináltam meg, hogy a falfestékbe kevertem arany színű csillámport, de azért aranyat, mert az volt, ezüst még szebb, ha pl. jól besüt a nap, meg-meg csillan...
2010. febr. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!