Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Van még nyoma a karácsonynak...

Van még nyoma a karácsonynak a lakásokban, vagy már minden erre utaló mütyürt, diszt stb. , elpakoltatok?

Figyelt kérdés
2010. jan. 25. 07:28
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%
Én tegnap pakoltam el a díszeket, az adventi koszorút, csak ágak voltak feldíszítve, mert sajnálom a fenyőket, na az már nagyon potyogott, kidobtam. Szomorú érzés. :(
2010. jan. 25. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
77%
En a csaladot latogattam meg, fam itthon nem volt, de nagy honvagy, es fajdalom, hogy ott kelett öket hagyni ;(
2010. jan. 25. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
24%
Január elseje óta semmi nyoma már szerencsére. Nálunk a karácsony csak muszájból megy, de ha nincsenek vendégek, még úgy sem... Nem akarok részt venni benne, számomra az egyik legszomorúbb és legutálatosabb ünnep. Jó annak, aki boldog olyankor, nekem nem megy parancsra.
2010. jan. 25. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

január második hétvégéjén elpakoltunk mindent, mert nagyon hullott a fenyő és a gyerkőc mindig belemászott a tűlevelekbe,

már csak egy nagy szatyor maradék szaloncukor emlékeztet a karácsonyra

2010. jan. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Már elpakoltuk a díszeket vagy 1 hete,a karácsonyi asztalterítőt viszont még nem szedtük le :D Egy-két eltévedt tűlevél,+ megmaradt kókuszreszelék meg ilyenek emlékeztetnek már csak a karácsonyra!
2010. jan. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Vízkeresztkor minden eltűnt, kivéve az ablakra felakasztott dísz, mert azt nem érem el, és páromat kértem meg, hogy szedje le, férfiak.... :D
2010. jan. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk még áll a fa, mert anyum megvárt vele, míg végre haza tudok jönni megint (más városban tanulok). Örültem neki nagyon, de ma azt hiszem leszedjük együtt :(
2010. jan. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a java már eltünt, de az ablakban még mindig ott van.Nehezen veszem rá magam, és a kinti fényfüzér leszedésére is!
2010. jan. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

műfám van, az most csupaszon álldogál a sarokban, nem tudtam még hova tenni.

egyedül a színes égő maradt az ablakon. de az szép, hangulatos, néha bekapcsolom. meg ha elraknám, csak összegubancolódna. elfér az ott :)

2010. jan. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Én már elpakoltam mindent, de kóbor tűlevelek még mindig kerülnek elő, lehetetlen helyekről.
2010. jan. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!